Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2020, Data: 2020-06-06, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sandra Čečkauskienė 
 Jurga Misiuvienė 
21
7
21
13
 18'
20
22
21
17
16
21
 30'
16
21
21
7
20
22
 44'
156/130
26
1
3
2 Monika Petreikytė 
 Jolanta Sereckienė 
7
21
13
21
 18'
21
18
11
21
17
21
 36'
21
17
16
21
12
21
 31'
118/161
-43
0
4
3 Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
22
20
17
21
21
16
 30'
18
21
21
11
21
17
 36'
21
13
21
15
 17'
162/134
28
3
1
4 Rasa Džervė 
 Vaida Martinkienė 
21
16
7
21
22
20
 44'
17
21
21
16
21
12
 31'
13
21
15
21
 17'
137/148
-11
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
14
21
21
15
17
21
 33'
21
18
21
16
 26'
15
21
10
21
 21'
119/133
-14
1
2
2 Zita Jarošaitienė 
 Diana Valantinaitė 
21
14
15
21
21
17
 33'
19
21
22
20
14
21
 41'
12
21
9
21
 19'
133/156
-23
1
3
3 Diana Darbutienė 
 Skaistė Kliaubienė 
18
21
16
21
 26'
21
19
20
22
21
14
 41'
17
21
8
21
 23'
121/139
-18
1
4
4 Modesta Bogužaitė 
 Klaudija Pleškytė 
21
15
21
10
 21'
21
12
21
9
 19'
21
17
21
8
 23'
126/71
55
3
1



2020-06-06  
   1-a vieta
 5    Modesta Kožkuvienė,  Asta Mažulienė  
[13] 11:15   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 8    Modesta Bogužaitė,  Klaudija Pleškytė   22:20  11:21  21:18 [21']
   



2020-06-06  
   3-a vieta
 2    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[14] 11:15   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 7    Rasa Džervė,  Vaida Martinkienė   18:21  21:16  23:21 [41']
   



2020-06-06  
   5-a vieta
 1    Sandra Čečkauskienė,  Jurga Misiuvienė  
[15] 11:15   S.Čečkauskienė, J.Misiuvienė
 4    Zita Jarošaitienė,  Diana Valantinaitė   21:13  22:20 [23']
   



2020-06-06  
   7-a vieta
 3    Monika Petreikytė,  Jolanta Sereckienė  
[16] 11:15   M.Petreikytė, J.Sereckienė
 6    Diana Darbutienė,  Skaistė Kliaubienė   21:16  21:15 [25']
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.