Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1  Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
[31] 12:50   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16  Donatas Narvilas 
 Agnė Stankutė 
  21:23  21:17  28:26 [54']      
  [47] 14:35   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
 9  Giedrius Stasiulis 
 Jolanta Sereckienė 
    21:8  21:8 [17']    
[32] 12:50   A.Stankevičius, J.Kažanauskaitė      
 8  Andrius Stankevičius 
 Justė Kažanauskaitė 
  25:23  10:21  21:16 [36']      
    [61] 16:20   M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
 5  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
      21:18  21:16 [23']  
[33] 13:15   D.Martinaitis, L.Venckutė      
 12  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  21:16  15:21  29:27 [37']      
  [48] 14:35   V.Stončius, V.Žitlinskaitė    
 13  Gediminas Zaborskis 
 Neringa Brazauskienė 
    18:21  21:17  21:16 [30']    
[34] 13:15   V.Stončius, V.Žitlinskaitė      
 4  Valentas Stončius 
 Vaida Žitlinskaitė 
  18:21  21:16  21:18 [31']       1-a vieta
      [69] 17:10   L.Supronas, D.Rutkauskaitė
 3  Alfredas Fedenko 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
        21:10  22:20 [20']
[35] 13:15   V.Pratusevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė      
 14  Vilmantas Pratusevičius 
 Eglė Savilovaitė Rimdžiuvienė 
  21:13  12:21  23:21 [24']      
  [49] 15:00   K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė    
 11  Martynas Povilaitis 
 Indrė Gudelytė 
    21:14  18:21  21:18 [34']    
[36] 13:15   K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė      
 6  Karolis Šemeta 
 Birutė Rasiulytė-Ragaišienė 
  22:20  23:21 [28']      
    [62] 16:20   L.Supronas, D.Rutkauskaitė  
 7  Evaldas Čižinauskas 
 Diana Lubė 
      23:21  13:21  21:14 [34']  
[37] 13:40   E.Čižinauskas, D.Lubė      
 10  Julius Masaitis 
 Kotryna Janutaitė 
  18:21  21:15  21:18 [26']      
  [50] 15:00   L.Supronas, D.Rutkauskaitė    
 15  Tomas Šorius 
 Rūta Ulozaitė 
    22:20  21:7 [17']    
[38] 13:40   L.Supronas, D.Rutkauskaitė      
 2  Linas Supronas 
 Dovilė Rutkauskaitė 
  21:5  21:8 [11']    V.Stončius, V.Žitlinskaitė   3-a vieta
      [70] 17:10   K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė
       K.Šemeta, B.Rasiulytė-Ragaišienė   21:13  15:21  21:13 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Stankevičius, J.Kažanauskaitė    
    [63] 16:20   D.Martinaitis, L.Venckutė  
     D.Martinaitis, L.Venckutė   22:20  21:7 [18']   5-a vieta
     
     V.Pratusevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė     ->
    [64] 16:20   V.Pratusevičius, E.Savilovaitė Rimdžiuvienė  
     E.Čižinauskas, D.Lubė   21:13  17:21  22:20 [35']  
         
         
       A.Stankevičius, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
     
       E.Čižinauskas, D.Lubė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Narvilas, A.Stankutė      
  [51] 15:00   D.Narvilas, A.Stankutė    
   G.Stasiulis, J.Sereckienė   21:18  12:21  21:16 [27']    
    [65] 16:45   D.Narvilas, A.Stankutė  
   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė     19:21  21:14  22:20 [26']  
  [52] 15:00   S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
   G.Zaborskis, N.Brazauskienė   21:18  21:19 [22']     9-a vieta
     
   A.Fedenko, R.Aleksevičiūtė       ->
  [53] 15:25   M.Povilaitis, I.Gudelytė    
   M.Povilaitis, I.Gudelytė     B/Ž    
    [66] 16:45   M.Povilaitis, I.Gudelytė  
   J.Masaitis, K.Janutaitė     21:23  22:20  21:14 [41']  
  [54] 15:25   J.Masaitis, K.Janutaitė    
   T.Šorius, R.Ulozaitė   21:13  21:15 [18']    
         
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   11-a vieta
     
       J.Masaitis, K.Janutaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Stasiulis, J.Sereckienė    
     
     G.Zaborskis, N.Brazauskienė   ->   13-a vieta
     
     A.Fedenko, R.Aleksevičiūtė     ->
     
     T.Šorius, R.Ulozaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 108 109 
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Ds)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL 59-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas ir
RSL Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas

2021-05-08 12:00 2021-05-09 16:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC vienetų turnyras
2021-05-08 10:00 2021-05-08 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 1 etapas)
2021-05-01 10:00 2021-05-01 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, E)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv)
2021-04-24 10:00 2021-04-24 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2021-04-17 13:00 2021-04-18 12:45
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2021-04-10 10:00 2021-04-10 19:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.