Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kumar, Ž.Sabulis      
 16       ->      
  [78] 17:55   A.Fedenko, D.Narvilas    
 9   Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
    21:9  21:17 [19']    
[71] 17:30   A.Fedenko, D.Narvilas      
 8   Alfredas Fedenko 
 Donatas Narvilas 
  21:15  21:15 [21']      
    [87] 19:10   A.Fedenko, D.Narvilas  
 5   Gerhardas Skonsmanas 
 Artūras Ščerbakovas 
      21:15  24:26  21:18 [34']  
 G.Skonsmanas, A.Ščerbakovas      
 12       ->      
  [79] 18:20   A.Stankevičius, P.Liutikas    
 13         21:17  21:13 [19']    
 A.Stankevičius, P.Liutikas      
 4   Andrius Stankevičius 
 Paulius Liutikas 
  ->       1-a vieta
      [96] 20:05   A.Fedenko, D.Narvilas
 3   Julius Masaitis 
 Gediminas Vaitkevičius 
        21:14  21:15 [16']
 J.Masaitis, G.Vaitkevičius      
 14       ->      
  [80] 18:20   R.Mackevičius, J.Iqbal    
 11   Konstantin Plikosov 
 Tomas Šorius 
    21:9  21:11 [18']    
[72] 17:30   R.Mackevičius, J.Iqbal      
 6   Ramūnas Mackevičius 
 Javed Iqbal 
  21:15  21:18 [22']      
    [88] 19:10   M.Kelpšas, A.Žvilauskas  
 7   Mindaugas Kelpšas 
 Artūras Žvilauskas 
      21:14  21:16 [18']  
[73] 17:30   M.Kelpšas, A.Žvilauskas      
 10   Ričardas Jakimavičius 
 Viktoras Pečiulis 
  21:8  21:5 [18']      
  [81] 18:20   M.Kelpšas, A.Žvilauskas    
 15         21:17  10:21  21:18 [32']    
 Č.Ramanauskas, N.Valuckas      
 2   Česlovas Ramanauskas 
 Nerijus Valuckas 
  ->    A.Stankevičius, P.Liutikas   3-a vieta
      [97] 20:05   A.Stankevičius, P.Liutikas
       R.Mackevičius, J.Iqbal   21:12  21:6 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kumar, Ž.Sabulis    
    [89] 19:10   D.Kumar, Ž.Sabulis  
     G.Skonsmanas, A.Ščerbakovas   21:13  21:10 [16']   5-a vieta
      [98] 20:05   D.Kumar, Ž.Sabulis
     J.Masaitis, G.Vaitkevičius     21:14  21:18 [23']
    [90] 19:10   Č.Ramanauskas, N.Valuckas  
     Č.Ramanauskas, N.Valuckas   21:17  18:21  21:13 [32']  
         
         
       G.Skonsmanas, A.Ščerbakovas   7-a vieta
      [99] 20:05   J.Masaitis, G.Vaitkevičius
       J.Masaitis, G.Vaitkevičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Bičiūnas, D.Kecorius    
   A.Bičiūnas, D.Kecorius   ->    
     A.Bičiūnas, D.Kecorius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [91] 19:40   K.Plikosov, T.Šorius
        21:14  21:6 [21']
   K.Plikosov, T.Šorius    
   K.Plikosov, T.Šorius   ->    
    [82] 18:20   K.Plikosov, T.Šorius  
   R.Jakimavičius, V.Pečiulis     21:19  21:17 [22']  
   R.Jakimavičius, V.Pečiulis    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Jakimavičius, V.Pečiulis
       R.Jakimavičius, V.Pečiulis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.