Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
VISAI VIENI 3 (Neskaitant šuns) (2021-07-24)
Rikiuotė 2021-07-22 10:00 . Liko 27 d. 12 val 11 min
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Kumar, Ž.Sabulis      
 16       ->      
  [77] 17:55   A.Fedenko, D.Narvilas    
 9  Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
    21:9  21:17 [19']    
[71] 17:30   A.Fedenko, D.Narvilas      
 8  Alfredas Fedenko 
 Donatas Narvilas 
  21:15  21:15 [21']      
    [85] 19:10   A.Fedenko, D.Narvilas  
 5  Gerhardas Skonsmanas 
 Artūras Ščerbakovas 
      21:15  24:26  21:18 [34']  
 G.Skonsmanas, A.Ščerbakovas      
 12       ->      
  [78] 18:20   A.Stankevičius, P.Liutikas    
 13         21:17  21:13 [19']    
 A.Stankevičius, P.Liutikas      
 4  Andrius Stankevičius 
 Paulius Liutikas 
  ->       1-a vieta
      [93] 20:05   A.Fedenko, D.Narvilas
 3  Julius Masaitis 
 Gediminas Vaitkevičius 
        21:14  21:15 [16']
 J.Masaitis, G.Vaitkevičius      
 14       ->      
  [79] 18:20   R.Mackevičius, J.Iqbal    
 11  Konstantin Plikosov 
 Tomas Šorius 
    21:9  21:11 [18']    
[72] 17:30   R.Mackevičius, J.Iqbal      
 6  Ramūnas Mackevičius 
 Javed Iqbal 
  21:15  21:18 [22']      
    [86] 19:10   M.Kelpšas, A.Žvilauskas  
 7  Mindaugas Kelpšas 
 Artūras Žvilauskas 
      21:14  21:16 [18']  
[73] 17:30   M.Kelpšas, A.Žvilauskas      
 10  Ričardas Jakimavičius 
 Viktoras Pečiulis 
  21:8  21:5 [18']      
  [80] 18:20   M.Kelpšas, A.Žvilauskas    
 15         21:17  10:21  21:18 [32']    
 Č.Ramanauskas, N.Valuckas      
 2  Česlovas Ramanauskas 
 Nerijus Valuckas 
  ->    A.Stankevičius, P.Liutikas   3-a vieta
      [94] 20:05   A.Stankevičius, P.Liutikas
       R.Mackevičius, J.Iqbal   21:12  21:6 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Kumar, Ž.Sabulis    
    [87] 19:10   D.Kumar, Ž.Sabulis  
     G.Skonsmanas, A.Ščerbakovas   21:13  21:10 [16']   5-a vieta
      [95] 20:05   D.Kumar, Ž.Sabulis
     J.Masaitis, G.Vaitkevičius     21:14  21:18 [23']
    [88] 19:10   Č.Ramanauskas, N.Valuckas  
     Č.Ramanauskas, N.Valuckas   21:17  18:21  21:13 [32']  
         
         
       G.Skonsmanas, A.Ščerbakovas   7-a vieta
      [96] 20:05   J.Masaitis, G.Vaitkevičius
       J.Masaitis, G.Vaitkevičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Bičiūnas, D.Kecorius    
   A.Bičiūnas, D.Kecorius   ->    
     A.Bičiūnas, D.Kecorius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [89] 19:40   K.Plikosov, T.Šorius
        21:14  21:6 [21']
   K.Plikosov, T.Šorius    
   K.Plikosov, T.Šorius   ->    
    [81] 18:20   K.Plikosov, T.Šorius  
   R.Jakimavičius, V.Pečiulis     21:19  21:17 [22']  
   R.Jakimavičius, V.Pečiulis    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Jakimavičius, V.Pečiulis
       R.Jakimavičius, V.Pečiulis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 109 110 
VISAI VIENI (Vienetai - lengvai nurautiems)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug C    VV  
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 3 etapas)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 20:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VD  
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-29 10:00 2021-05-29 20:00
Kauno MEGA, Kaunas
2021 m. Lietuvos kurčiųjų badmintono čempionatas
2021-05-25 10:00 2021-05-25 15:00
Kauno MEGA, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
     U-19    VV    MV  
Kavos eros taurė
2021-05-22 09:50 2021-05-22 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)( Dj)
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
PBL 8 Metai ►Pavasario linksmybės◄
2021-05-22 10:00 2021-05-22 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
NBL (Nacionalinė badmintono lyga)
2021-05-16 13:00 2021-05-16 18:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga (BML - 2 etapas)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj)
2021-05-15 10:00 2021-05-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.