Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2020-10-03, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03 2020-10-03  
 1   Mindaugas Loveikis 
 Birutė Baranauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[24] 12:00   M.Loveikis, B.Baranauskaitė      
 16   Konstantin Plikosov 
 Kristina Kozlovienė 
  21:12  21:12 [20']      
  [39] 13:40   P.Liutikas, D.Liutikė    
 9   Darius Likas 
 Edita Likienė 
    21:11  21:11 [22']    
[23] 12:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 8   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:14  21:9 [15']      
    [55] 15:25   K.Jucys, D.Vasilevskytė  
 5   Artūras Ščerbakovas 
 Rasa Džervė 
      21:10  9:21  24:22 [32']  
[26] 12:25   N.Valuckas, I.Bankauskienė      
 12   Nerijus Valuckas 
 Inga Bankauskienė 
  21:19  18:21  21:17 [34']      
  [40] 13:40   K.Jucys, D.Vasilevskytė    
 13   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
    21:13  7:21  21:17 [21']    
[27] 12:25   K.Jucys, D.Vasilevskytė      
 4   Kristijonas Jucys 
 Dovilė Vasilevskytė 
  21:17  18:21  21:13 [31']       1-a vieta
      [67] 16:45   K.Jucys, D.Vasilevskytė
 3   Ramūnas Mackevičius 
 Neringa Martinavičiūtė 
        21:15  17:21  21:12 [29']
[28] 12:25   R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė      
 14   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  21:16  21:19 [21']      
  [41] 14:10   A.Žvilauskas, R.Staupelienė    
 11   Česlovas Ramanauskas 
 Skaistė Kliaubienė 
    23:21  21:17 [16']    
[25] 12:25   A.Žvilauskas, R.Staupelienė      
 6   Artūras Žvilauskas 
 Renata Staupelienė 
  17:21  22:20  22:20 [39']      
    [56] 15:25   D.Kumar, I.Vaicekauskienė  
 7   Žanas Sabulis 
 Monika Petreikytė 
      21:10  21:7 [16']  
[29] 12:50   Ž.Sabulis, M.Petreikytė      
 10   Gerhardas Skonsmanas 
 Renata Platakytė 
  19:21  24:22  21:9 [31']      
  [42] 14:10   D.Kumar, I.Vaicekauskienė    
 15   Mindaugas Kelpšas 
 Monika Valatkienė 
    21:23  21:13  21:16 [27']    
[30] 12:50   D.Kumar, I.Vaicekauskienė      
 2   Devender Kumar 
 Inga Vaicekauskienė 
  21:16  21:10 [18']    P.Liutikas, D.Liutikė   3-a vieta
      [68] 16:45   P.Liutikas, D.Liutikė
       A.Žvilauskas, R.Staupelienė   21:12  21:14 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Loveikis, B.Baranauskaitė    
    [57] 15:50   N.Valuckas, I.Bankauskienė  
     N.Valuckas, I.Bankauskienė   21:17  19:21  21:16 [34']   5-a vieta
     
     R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė     ->
    [58] 15:50   R.Mackevičius, N.Martinavičiūtė  
     Ž.Sabulis, M.Petreikytė   21:13  21:14 [20']  
         
         
       M.Loveikis, B.Baranauskaitė   7-a vieta
     
       Ž.Sabulis, M.Petreikytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Plikosov, K.Kozlovienė      
  [43] 14:10   D.Likas, E.Likienė    
   D.Likas, E.Likienė   21:15  13:21  21:10 [30']    
    [59] 15:50   A.Ščerbakovas, R.Džervė  
   A.Ščerbakovas, R.Džervė     21:10  21:11 [18']  
  [44] 14:10   A.Ščerbakovas, R.Džervė    
   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   21:12  19:21  21:15 [29']     9-a vieta
     
   R.Pratusevičius, R.Paurytė       ->
  [45] 14:35   Č.Ramanauskas, S.Kliaubienė    
   Č.Ramanauskas, S.Kliaubienė   6:21  21:14  24:22 [35']    
    [60] 15:50   G.Skonsmanas, R.Platakytė  
   G.Skonsmanas, R.Platakytė     21:10  21:15 [20']  
  [46] 14:35   G.Skonsmanas, R.Platakytė    
   M.Kelpšas, M.Valatkienė   21:5  21:11 [15']    
         
       D.Likas, E.Likienė   11-a vieta
     
       Č.Ramanauskas, S.Kliaubienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Plikosov, K.Kozlovienė    
     
     A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė   ->   13-a vieta
     
     R.Pratusevičius, R.Paurytė     ->
     
     M.Kelpšas, M.Valatkienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.