Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-09-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, K.Šemeta        
 32       ->        
  [104] 16:00   R.Kavaliauskas, K.Šemeta      
 17   Mantas Petkevičius 
 Vidas Venckus 
    14:21  21:19  21:16 [36']      
[87]    L.Fiodorovas, J.Masaitis        
 16   Laimis Fiodorovas 
 Julius Masaitis 
  21:16  18:21  21:19 [31']        
    [121] 17:30   R.Kavaliauskas, K.Šemeta    
 9   Valentas Stončius 
 Donatas Rumšys 
      22:20  21:16 [27']    
 V.Stončius, D.Rumšys        
 24       ->        
  [105] 16:30    V.Stončius, D.Rumšys      
 25         21:17  13:21  21:16 [32']      
 V.Martinkus, G.Vaičiulis        
 8   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
  ->        
      [129] 18:00    R.Kavaliauskas, K.Šemeta  
 5   Mindaugas Kancleris 
 Tadas Supronas 
        21:17  21:12 [21']  
 M.Kancleris, T.Supronas        
 28       ->        
  [106] 16:30    D.Martinaitis, M.Povilaitis      
 21         21:16  21:13 [17']      
 D.Martinaitis, M.Povilaitis        
 12   Dalius Martinaitis 
 Martynas Povilaitis 
  ->        
    [122] 17:30    G.Stasiulis, T.Tiškus    
 13   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
      21:13  18:21  21:12 [26']    
[88] 15:00   J.Bartkus, E.Merkevičius        
 20   Aurelijus Andreliūnas 
 Rimas Sinius 
  18:21  21:5  21:13 [31']        
  [107] 16:30    G.Stasiulis, T.Tiškus      
 29         21:15  21:12 [16']      
 G.Stasiulis, T.Tiškus        
 4   Giedrius Stasiulis 
 Tomas Tiškus 
  ->         1-a vieta
        [141] 19:00    R.Bilius, L.Zavadskis
 3   Vygantas Garmus 
 Laimonas Vaškevičius 
          22:20  14:21  21:16 [37']
 V.Garmus, L.Vaškevičius        
 30       ->        
  [108] 16:30    V.Garmus, L.Vaškevičius      
 19   Marius Armonas 
 Gediminas Buitvydas 
    21:16  21:13 [18']      
[89] 15:00    A.Olšauskas, V.Markevičius        
 14   Artūras Olšauskas 
 Vaidas Markevičius 
  21:18  21:15 [18']        
    [123] 17:30    V.Garmus, L.Vaškevičius    
 11   Dalius Juodsnukis 
 Simas Malakauskas 
      21:10  21:9 [22']    
 D.Juodsnukis, S.Malakauskas        
 22       ->        
  [109] 16:30    J.Gudonis, A.Mackevič      
 27         19:21  21:14  21:9 [28']      
 J.Gudonis, A.Mackevič        
 6   Justas Gudonis 
 Andžej Mackevič 
  ->        
      [130] 18:00   R.Bilius, L.Zavadskis  
 7   Evaldas Čižinauskas 
 Salvijus Stravinskas 
        21:13  16:21  21:19 [48']  
 E.Čižinauskas, S.Stravinskas        
 26       ->        
  [110] 16:30    E.Čižinauskas, S.Stravinskas      
 23         21:12  21:8 [16']      
 S.Galentas, A.Jachontovas        
 10   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  ->        
    [124] 17:30   R.Bilius, L.Zavadskis    
 15   Martynas Atkočaitis 
 Giedrius Miestauskas 
      21:19  19:21  21:17 [40']    
[90] 15:30    M.Atkočaitis, G.Miestauskas        
 18   Marius Tamošiūnas 
 Kasparas Vilkevičius 
  21:11  21:11 [13']      G.Stasiulis, T.Tiškus   3-a vieta
  [111] 16:30    R.Bilius, L.Zavadskis   [142] 19:00   G.Stasiulis, T.Tiškus
 31         21:19  21:19 [21']    V.Garmus, L.Vaškevičius   21:19  19:21  21:10 [49']
 R.Bilius, L.Zavadskis        
 2   Ramūnas Bilius 
 Linas Zavadskis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Stončius, D.Rumšys    
      [131] 18:00    D.Martinaitis, M.Povilaitis  
       D.Martinaitis, M.Povilaitis   21:17  21:15 [17']   5-a vieta
        [143] 19:00    D.Martinaitis, M.Povilaitis
       J.Gudonis, A.Mackevič     21:6  16:21  21:16 [24']
      [132] 18:00    J.Gudonis, A.Mackevič  
       E.Čižinauskas, S.Stravinskas   21:15  15:21  23:21 [34']  
           
           
         V.Stončius, D.Rumšys   7-a vieta
        [144] 19:00    E.Čižinauskas, S.Stravinskas
         E.Čižinauskas, S.Stravinskas   21:8  20:22  24:22 [30']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Fiodorovas, J.Masaitis      
    [125] 17:30    V.Martinkus, G.Vaičiulis    
     V.Martinkus, G.Vaičiulis   21:18  21:14 [18']    
      [133] 18:30    V.Martinkus, G.Vaičiulis  
     M.Kancleris, T.Supronas     17:21  21:14  21:19 [27']  
    [126] 17:30    M.Kancleris, T.Supronas    
     J.Bartkus, E.Merkevičius   21:13  21:18 [18']     9-a vieta
        [145] 19:00    M.Atkočaitis, G.Miestauskas
     A.Olšauskas, V.Markevičius       21:15  14:21  21:13 [30']
    [127] 17:30    D.Juodsnukis, S.Malakauskas    
     D.Juodsnukis, S.Malakauskas   21:18  21:23  21:13 [31']    
      [134] 18:30    M.Atkočaitis, G.Miestauskas  
     S.Galentas, A.Jachontovas     22:20  21:12 [19']  
    [128] 17:30    M.Atkočaitis, G.Miestauskas    
     M.Atkočaitis, G.Miestauskas   21:16  21:9 [17']    
           
         M.Kancleris, T.Supronas   11-a vieta
        [146] 19:00    D.Juodsnukis, S.Malakauskas
         D.Juodsnukis, S.Malakauskas   16:21  21:12  21:18 [26']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Fiodorovas, J.Masaitis    
      [135] 18:30    J.Bartkus, E.Merkevičius  
       J.Bartkus, E.Merkevičius   21:8  21:16 [15']   13-a vieta
        [147] 19:00    J.Bartkus, E.Merkevičius
       A.Olšauskas, V.Markevičius     21:16  21:19 [18']
      [136] 18:30    A.Olšauskas, V.Markevičius  
       S.Galentas, A.Jachontovas   25:23  18:21  21:15 [36']  
           
           
         L.Fiodorovas, J.Masaitis   15-a vieta
        [148] 19:00    S.Galentas, A.Jachontovas
    Dėl 17-32 vietos      S.Galentas, A.Jachontovas   22:20  21:19 [21']
         
   M.Petkevičius, V.Venckus      
   M.Petkevičius, V.Venckus   ->      
     M.Petkevičius, V.Venckus    
      ->    
   .      
    ->      
      [137] 18:30    A.Andreliūnas, R.Sinius  
        21:19  21:13 [20']  
   .      
    ->      
     A.Andreliūnas, R.Sinius    
   A.Andreliūnas, R.Sinius     ->    
   A.Andreliūnas, R.Sinius      
    ->       17-a vieta
        [149] 19:30    M.Tamošiūnas, K.Vilkevičius
          21:11  17:21  21:16 [26']
   M.Armonas, G.Buitvydas      
   M.Armonas, G.Buitvydas   ->      
     M.Armonas, G.Buitvydas    
      ->    
   .      
    ->      
      [138] 18:30    M.Tamošiūnas, K.Vilkevičius  
        16:21  22:20  21:17 [27']  
   .      
    ->      
     M.Tamošiūnas, K.Vilkevičius    
   M.Tamošiūnas, K.Vilkevičius     ->    
   M.Tamošiūnas, K.Vilkevičius      
    ->    M.Petkevičius, V.Venckus   19-a vieta
        [150] 19:30    M.Petkevičius, V.Venckus
         M.Armonas, G.Buitvydas   19:21  21:19  21:17 [29']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.