Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-09-19, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19 2020-09-19  
 1   Stasys Kubiliūnas 
 Rasa Džervė 
  Dėl 1-8 vietos      
 S.Kubiliūnas, R.Džervė      
 16       ->      
  [19] 11:00    S.Kubiliūnas, R.Džervė    
 9   Valdemaras Ragaliauskas 
 Aleksandra Baltrukonienė 
    21:18  21:11 [16']    
[13] 10:30    T.Ivanauskas, D.Grigalauskienė      
 8   Tadas Ivanauskas 
 Dovilė Grigalauskienė 
  21:15  22:20 [18']      
    [35] 12:00    S.Kubiliūnas, R.Džervė  
 5   Augustinas Stankevičius 
 Rūta Bužinskienė 
      21:19  21:18 [18']  
[14] 10:30    A.Stankevičius, R.Bužinskienė      
 12   Žydrūnas Benaitis 
 Dovilė Skrickaitė 
  15:21  21:16  21:19 [25']      
  [20] 11:00    K.Ikamas, V.Rakejevaitė    
 13   Pijus Giedraitis 
 Jurga Jankauskaitė 
    21:14  21:8 [14']    
[15] 10:30    K.Ikamas, V.Rakejevaitė      
 4   Kęstutis Ikamas 
 Viktorija Rakejevaitė 
  21:8  21:10 [11']       1-a vieta
      [52] 13:00    S.Kubiliūnas, R.Džervė
 3   Laurynas Urniežius 
 Edita Likienė 
        17:21  21:15  21:19 [31']
[16] 10:30    L.Urniežius, E.Likienė      
 14   Rolandas Vorsa 
 Greta Mežonytė 
  21:6  21:7 [13']      
  [21] 11:00    L.Urniežius, E.Likienė    
 11   Vytautas Peciukonis 
 Dovilė Girlevičiūtė 
    21:12  24:22 [22']    
[17]    J.Čekavičius, V.Galinytė      
 6   Justas Čekavičius 
 Vilma Galinytė 
  21:13  21:6 [14']      
    [36] 12:00    K.Kučinskas, S.Buikienė  
 7   Kęstutis Kučinskas 
 Sonata Buikienė 
      20:22  21:18  21:19 [40']  
[18] 11:00    K.Kučinskas, S.Buikienė      
 10   Donatas Jasudavičius 
 Edita Viruišytė 
  16:21  21:17  21:19 [32']      
  [22] 11:00    K.Kučinskas, S.Buikienė    
 15         21:15  21:13 [17']    
 P.Marčiukaitis, N.Lipa      
 2   Povilas Marčiukaitis 
 Nadežda Lipa 
  ->    K.Ikamas, V.Rakejevaitė   3-a vieta
      [53] 13:00    K.Ikamas, V.Rakejevaitė
       L.Urniežius, E.Likienė   21:13  21:14 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Ivanauskas, D.Grigalauskienė    
    [37] 12:00    T.Ivanauskas, D.Grigalauskienė  
     A.Stankevičius, R.Bužinskienė   21:7  21:11 [14']   5-a vieta
      [54] 13:00    T.Ivanauskas, D.Grigalauskienė
     J.Čekavičius, V.Galinytė     21:15  17:21  21:18 [32']
    [38] 12:00    J.Čekavičius, V.Galinytė  
     P.Marčiukaitis, N.Lipa   16:21  22:20  21:19 [30']  
         
         
       A.Stankevičius, R.Bužinskienė   7-a vieta
      [55] 13:00    P.Marčiukaitis, N.Lipa
       P.Marčiukaitis, N.Lipa   21:10  21:15 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Ragaliauskas, A.Baltrukonienė    
   V.Ragaliauskas, A.Baltrukonienė   ->    
    [39] 12:00    Ž.Benaitis, D.Skrickaitė  
   Ž.Benaitis, D.Skrickaitė     21:11  21:19 [16']  
  [23] 11:00    Ž.Benaitis, D.Skrickaitė    
   P.Giedraitis, J.Jankauskaitė   21:9  17:21  21:6 [26']     9-a vieta
      [56] 13:00    Ž.Benaitis, D.Skrickaitė
   R.Vorsa, G.Mežonytė       21:7  21:17 [15']
  [24] 11:00    V.Peciukonis, D.Girlevičiūtė    
   V.Peciukonis, D.Girlevičiūtė   16:21  21:14  21:12 [23']    
    [40] 12:00    V.Peciukonis, D.Girlevičiūtė  
   D.Jasudavičius, E.Viruišytė     21:15  19:21  21:18 [31']  
   D.Jasudavičius, E.Viruišytė    
    ->    
         
       V.Ragaliauskas, A.Baltrukonienė   11-a vieta
      [57] 13:30    V.Ragaliauskas, A.Baltrukonienė
       D.Jasudavičius, E.Viruišytė   23:21  19:21  30:28 [38']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Giedraitis, J.Jankauskaitė  
     P.Giedraitis, J.Jankauskaitė   ->   13-a vieta
      [41] 12:30    P.Giedraitis, J.Jankauskaitė
     R.Vorsa, G.Mežonytė     21:14  21:9 [14']
     R.Vorsa, G.Mežonytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.