Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2020-07-04, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04  
 1   Mantas Palubinskas 
 Roberta Milašauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Palubinskas, R.Milašauskaitė      
 16       ->      
  [33] 12:50   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
    21:11  21:12 [24']    
[23] 12:00   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova      
 8   Artūras Ščerbakovas 
 Oresta Ščerbakova 
  21:18  19:21  21:19 [37']      
    [45] 14:10   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė  
 5   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:19  19:21  21:17 [34']  
[24] 12:00   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 12   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  26:24  22:20 [32']      
  [34] 12:50   A.Slušnys, V.Slušnienė    
 13         21:10  21:12 [20']    
 A.Slušnys, V.Slušnienė      
 4   Arnoldas Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
  ->       1-a vieta
      [55] 15:30   M.Palubinskas, R.Milašauskaitė
 3   Valentas Stončius 
 Judita Vadeikienė 
        21:14  18:21  21:11 [30']
 V.Stončius, J.Vadeikienė      
 14       ->      
  [35] 13:15   V.Stončius, J.Vadeikienė    
 11   Artūras Žvilauskas 
 Renata Staupelienė 
    21:15  21:8 [14']    
[25] 12:00   E.Čižinauskas, R.Džervė      
 6   Evaldas Čižinauskas 
 Rasa Džervė 
  21:14  21:14 [21']      
    [46] 14:10   V.Stončius, J.Vadeikienė  
 7   Imants Vinkalns 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
      21:19  21:13 [19']  
[26] 12:00   I.Vinkalns, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 10   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:12  21:15 [16']      
  [36] 13:15   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
 15         24:22  21:13 [22']    
 M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė      
 2   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->    A.Slušnys, V.Slušnienė   3-a vieta
      [56] 15:30   A.Slušnys, V.Slušnienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:8  21:14 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova    
    [47] 14:35   A.Ščerbakovas, O.Ščerbakova  
     M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   18:21  21:19  23:21 [45']   5-a vieta
      [57] 15:30   E.Čižinauskas, R.Džervė
     E.Čižinauskas, R.Džervė     21:13  21:12 [21']
    [48] 14:35   E.Čižinauskas, R.Džervė  
     I.Vinkalns, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:11  21:13 [21']  
         
         
       M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   7-a vieta
      [58] 15:30   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė
       I.Vinkalns, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:17  23:21 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas, G.Krūminienė    
   K.Krūminas, G.Krūminienė   ->    
    [37] 13:15   P.Liutikas, D.Liutikė  
   P.Liutikas, D.Liutikė     21:13  21:12 [17']  
   P.Liutikas, D.Liutikė    
    ->     9-a vieta
      [49] 14:35   P.Liutikas, D.Liutikė
        21:16  21:13 [22']
   A.Žvilauskas, R.Staupelienė    
   A.Žvilauskas, R.Staupelienė   ->    
    [38] 13:15   E.Petrošius, V.Slušnienė  
   E.Petrošius, V.Slušnienė     21:18  12:21  21:18 [30']  
   E.Petrošius, V.Slušnienė    
    ->    
         
       K.Krūminas, G.Krūminienė   11-a vieta
      [50] 14:35   K.Krūminas, G.Krūminienė
       A.Žvilauskas, R.Staupelienė   22:20  21:10 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.