Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2020-07-04, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04  
 1   Violeta Slušnienė ,   Loreta Šiaučiūnienė   Dėl 1-4 vietų    
[1] 09:30   J.Misiuvienė, K.Pleškytė    
 8   Jurga Misiuvienė ,   Klaudija Pleškytė    17:21  21:18  21:14 [32']    
  [7] 09:55   J.Misiuvienė, K.Pleškytė  
 5   Renata Staupelienė ,   Inga Vaicekauskienė      22:20  21:8 [21']  
[2] 09:30   R.Staupelienė, I.Vaicekauskienė    
 4   Marta Heize ,   Žanete Griniece    21:19  21:19 [21']    1-a vieta
    [13] 10:50   J.Misiuvienė, K.Pleškytė
 3   Diana Grigalauskienė ,   Gitana Krūminienė        21:17  21:17 [26']
[3] 09:30   S.Kliaubienė, D.Darbutienė    
 6   Skaistė Kliaubienė ,   Diana Darbutienė    21:7  21:13 [21']    
  [8] 09:55   R.Džervė, A.Stankutė  
 7   Rasa Džervė ,   Agnė Stankutė      22:20  21:15 [29']  
[4] 09:30   R.Džervė, A.Stankutė    
 2   Kristina Freimanaitė ,   Jurita Repšienė    21:11  11:21  21:15 [32']    
     
     R.Staupelienė, I.Vaicekauskienė  3-a vieta
  [14] 10:50   S.Kliaubienė, D.Darbutienė
   S.Kliaubienė, D.Darbutienė   21:12  21:17 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė    
  [9] 10:15   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė  
   M.Heize, Ž.Griniece   21:15  21:18 [21']  5-a vieta
    [15] 10:50   K.Freimanaitė, J.Repšienė
   D.Grigalauskienė, G.Krūminienė     21:17  21:17 [24']
  [10] 10:15   K.Freimanaitė, J.Repšienė  
   K.Freimanaitė, J.Repšienė   21:12  21:15 [20']  
       
       
     M.Heize, Ž.Griniece  7-a vieta
    [16] 10:50   M.Heize, Ž.Griniece
     D.Grigalauskienė, G.Krūminienė   22:20  21:10 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.