Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas, Data: 2020-07-04, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04 2020-07-04  
 1   Aleksėj Borisenko 
 Signė Borisenko 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Borisenko, S.Borisenko      
 16       ->      
  [27] 12:25   A.Borisenko, S.Borisenko    
 9   Henrikas Smilgevičius 
 Aistė Comaitė 
    13:21  21:12  21:7 [30']    
[19] 11:30   S.Paulauskas, J.Repšienė      
 8   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
  22:20  21:14 [26']      
    [39] 13:45   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 5   Artūras Sirbikė 
 Agnė Stankutė 
      21:9  15:21  21:15 [30']  
[20] 11:30   A.Sirbikė, A.Stankutė      
 12   Virgilijus Bučius 
 Sigita Bučienė 
  21:13  21:14 [22']      
  [28] 12:25   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 13         14:21  21:15  21:19 [31']    
 M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 4   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
  ->       1-a vieta
      [51] 15:05   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
 3   Rolandas Juknevičius 
 Jurga Misiuvienė 
        21:19  21:9 [19']
 R.Juknevičius, J.Misiuvienė      
 14       ->      
  [29] 12:25   R.Juknevičius, J.Misiuvienė    
 11   Mindaugas Pacevičius 
 Rūta Pacevičienė 
    21:16  21:19 [24']    
[21] 11:30   T.Šnepeta, K.Freimanaitė      
 6   Tomas Šnepeta 
 Kristina Freimanaitė 
  21:7  21:3 [18']      
    [40] 13:45   R.Juknevičius, J.Misiuvienė  
 7   Leonardo Golovčenko 
 Marta Heize 
      21:14  21:13 [19']  
[22] 11:30   L.Golovčenko, M.Heize      
 10   Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:17  21:18 [24']      
  [30] 12:25   M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė    
 15         21:16  21:13 [21']    
 M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė      
 2   Mindaugas Loveikis 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  ->    A.Borisenko, S.Borisenko   3-a vieta
      [52] 15:05   A.Borisenko, S.Borisenko
       M.Loveikis, L.Šiaučiūnienė   14:21  22:20  21:19 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Paulauskas, J.Repšienė    
    [41] 13:45   A.Sirbikė, A.Stankutė  
     A.Sirbikė, A.Stankutė   21:12  21:7 [20']   5-a vieta
      [53] 15:05   L.Golovčenko, M.Heize
     T.Šnepeta, K.Freimanaitė     21:17  11:21  21:12 [31']
    [42] 13:45   L.Golovčenko, M.Heize  
     L.Golovčenko, M.Heize   21:15  21:15 [21']  
         
         
       S.Paulauskas, J.Repšienė   7-a vieta
      [54] 15:05   S.Paulauskas, J.Repšienė
       T.Šnepeta, K.Freimanaitė   21:23  21:19  22:20 [38']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   H.Smilgevičius, A.Comaitė    
   H.Smilgevičius, A.Comaitė   ->    
    [31] 12:50   H.Smilgevičius, A.Comaitė  
   V.Bučius, S.Bučienė     21:6  21:18 [24']  
   V.Bučius, S.Bučienė    
    ->     9-a vieta
      [43] 14:10   H.Smilgevičius, A.Comaitė
        21:14  21:19 [23']
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė    
   M.Pacevičius, R.Pacevičienė   ->    
    [32] 12:50   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:13  21:18 [25']  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
    ->    
         
       V.Bučius, S.Bučienė   11-a vieta
      [44] 14:10   M.Pacevičius, R.Pacevičienė
       M.Pacevičius, R.Pacevičienė   21:16  19:21  23:21 [36']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-16 18:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 09:00 2020-08-16 16:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.