Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2020-10-10, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-10  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė ,   Gabija Mockutė   Dėl 1-4 vietų    
[33] 17:10   R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė    
 8   Taja Leonovič ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    21:10  21:7 [23']    
  [53]  R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė  
 5   Vaida Slušnienė ,   Ieva Gaidė      21:15  21:13 [26']  
[35] 17:30   S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė    
 4   Sandra Damaškaitė ,   Monika Plytnikaitė    21:11  22:20 [24']    1-a vieta
    [63]  R.Aleksevičiūtė, G.Mockutė
 3   Vitalija Movšovič ,   Jelena Ramaneckienė        21:7  21:17 [25']
[34] 17:10   V.Movšovič, J.Ramaneckienė    
 6   Augustė Stankevičiūtė ,   Monika Sukackaitė    21:14  21:12 [23']    
  [54]  V.Movšovič, J.Ramaneckienė  
 7   Jogailė Kelečiūtė ,   Gerda Trakymaitė      21:9  21:17 [28']  
[36] 17:30   S.Golubickaitė, P.Murėnaitė    
 2   Samanta Golubickaitė ,   Perla Murėnaitė    21:8  21:15 [26']    
     
     S.Damaškaitė, M.Plytnikaitė  3-a vieta
  [62]  S.Golubickaitė, P.Murėnaitė
   S.Golubickaitė, P.Murėnaitė   21:9  21:9 [26']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   T.Leonovič, M.Marcinkevičiūtė    
   
   V.Slušnienė, I.Gaidė   ->  5-a vieta
   
   A.Stankevičiūtė, M.Sukackaitė     ->
   
   J.Kelečiūtė, G.Trakymaitė   ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.