Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2020-10-10, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-10 2020-10-10 2020-10-11  
 1   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Petkus, G.Mockutė      
 16       ->      
  [29] 16:30   J.Petkus, G.Mockutė    
 9   Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
    21:12  22:20 [28']    
[15] 14:25   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 8   Tomas Vaškevičius 
 Vitalija Movšovič 
  21:15  22:20 [27']      
    [49] 09:00   E.Slušnys, V.Slušnienė  
 5   Edgaras Slušnys 
 Vaida Slušnienė 
      25:23  11:21  21:18 [41']  
[16] 14:25   E.Slušnys, V.Slušnienė      
 12   Mantas Maulė 
 Perla Murėnaitė 
  21:10  21:14 [24']      
  [31] 16:50   E.Slušnys, V.Slušnienė    
 13         21:10  21:9 [20']    
 A.Kordušas, G.Dapkuvienė      
 4   Andrius Kordušas 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->       1-a vieta
      [59]  G.Dima, I.Gaidė
 3   Benas Vaškevičius 
 Monika Plytnikaitė 
        24:22  21:13 [34']
 B.Vaškevičius, M.Plytnikaitė      
 14       ->      
  [32] 16:50   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė    
 11   Rapolas Grigaliūnas 
 Taja Leonovič 
    21:11  18:21  21:19 [37']    
[18] 14:55   V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė      
 6   Vilius Bagdanavičius 
 Samanta Golubickaitė 
  21:8  21:10 [22']      
    [50] 09:00   G.Dima, I.Gaidė  
 7   Vilmantas Pratusevičius 
 Jelena Ramaneckienė 
      21:19  21:18 [27']  
[17] 14:25   L.Supronas, V.Paulauskaitė      
 10   Linas Supronas 
 Viltė Paulauskaitė 
  18:21  21:17  21:19 [38']      
  [30] 16:30   G.Dima, I.Gaidė    
 15         15:21  22:20  21:17 [42']    
 G.Dima, I.Gaidė      
 2   Giedrius Dima 
 Ieva Gaidė 
  ->    J.Petkus, G.Mockutė   3-a vieta
      [60]  J.Petkus, G.Mockutė
       V.Bagdanavičius, S.Golubickaitė   21:14  22:20 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
     
     A.Kordušas, G.Dapkuvienė   ->   5-a vieta
     
     B.Vaškevičius, M.Plytnikaitė     ->
     
     L.Supronas, V.Paulauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Vaškevičius, V.Movšovič    
   T.Vaškevičius, V.Movšovič   ->    
     
   M.Maulė, P.Murėnaitė     ->  
   M.Maulė, P.Murėnaitė    
    ->     9-a vieta
     
        ->
   R.Grigaliūnas, T.Leonovič    
   R.Grigaliūnas, T.Leonovič   ->    
     
   V.Pratusevičius, J.Ramaneckienė     ->  
   V.Pratusevičius, J.Ramaneckienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 107 108 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.