Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2020-10-17, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-16 vietos        
 E.Dindaitė        
 32       ->        
  [11] 11:10   V.Juodonytė      
 17   Vesta Juodonytė      21:19  21:17 [26']      
[1] 10:30   V.Juodonytė        
 16   Marija Kolojanskaitė    21:11  21:14 [18']        
    [21] 11:55   N.Puchovičiūtė    
 9   Urtė Gatelytė        21:5  21:14 [22']    
 U.Gatelytė        
 24       ->        
  [8] 10:50   N.Puchovičiūtė      
 25         21:12  21:19 [29']      
 N.Puchovičiūtė        
 8   Nikolė Puchovičiūtė    ->        
      [36] 13:05   M.Rimkutė  
 5   Nomeda Seniūnaitė          18:21  21:12  22:20 [35']  
 N.Seniūnaitė        
 28       ->        
  [12] 11:10   N.Seniūnaitė      
 21   Gerda Navarskaitė      21:12  23:21 [18']      
[2] 10:30   R.Vidzėnaitė        
 12   Rusnė Vidzėnaitė    21:6  21:6 [21']        
    [22] 11:55   M.Rimkutė    
 13   Deimantė Tracevičiūtė        22:20  21:12 [24']    
[3] 10:30   A.Mažulytė        
 20   Aušrinė Mažulytė    21:17  21:19 [22']        
  [13] 11:10   M.Rimkutė      
 29         21:8  21:12 [20']      
 M.Rimkutė        
 4   Marija Rimkutė    ->         1-a vieta
        [49] 13:50   M.Rimkutė
 3   Jorė Kavaliauskaitė            21:16  21:15 [23']
 J.Kavaliauskaitė        
 30       ->        
  [14] 11:10   J.Kavaliauskaitė      
 19   Rusnė Drinkutė      9:21  21:16  22:20 [47']      
[4] 10:30   S.Liutkutė        
 14   Skaistė Liutkutė    21:15  21:18 [46']        
    [23] 11:55   L.Budrytė    
 11   Gretė Velykytė        21:18  21:23  24:22 [49']    
 G.Velykytė        
 22       ->        
  [9] 10:50   L.Budrytė      
 27         21:10  21:14 [28']      
 L.Budrytė        
 6   Liepa Budrytė    ->        
      [37] 13:05   A.Klimaitė  
 7   Aistė Jarutytė          20:22  21:13  21:19 [40']  
 A.Jarutytė        
 26       ->        
  [10] 10:50   A.Jarutytė      
 23         21:18  19:21  21:17 [39']      
 G.Tomkevičiūtė        
 10   Gintarė Tomkevičiūtė    ->        
    [24] 11:55   A.Klimaitė    
 15   Ieva Paškevičiūtė        15:21  21:12  21:7 [26']    
[5] 10:30   R.Vinciūnaitė        
 18   Rasuolė Vinciūnaitė    21:10  21:8 [25']      N.Puchovičiūtė   3-a vieta
  [15] 11:10   A.Klimaitė   [50] 13:50   N.Puchovičiūtė
 31         21:14  21:14 [23']    L.Budrytė   17:21  21:13  21:19 [32']
 A.Klimaitė        
 2   Amelija Klimaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Juodonytė    
      [38] 13:05   N.Seniūnaitė  
       N.Seniūnaitė   21:23  21:17  21:12 [37']   5-a vieta
        [51] 14:10   J.Kavaliauskaitė
       J.Kavaliauskaitė     21:19  21:16 [22']
      [39] 13:05   J.Kavaliauskaitė  
       A.Jarutytė   21:23  21:18  21:18 [42']  
           
           
         V.Juodonytė   7-a vieta
       
         A.Jarutytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Dindaitė      
    [25] 11:55   E.Dindaitė    
     U.Gatelytė   21:18  21:13 [21']    
      [40] 13:05   E.Dindaitė  
     R.Vidzėnaitė     21:12  21:7 [16']  
    [26] 12:20   A.Mažulytė    
     A.Mažulytė   22:20  21:11 [15']     9-a vieta
        [52] 14:10   G.Tomkevičiūtė
     S.Liutkutė       26:24  21:17 [31']
    [27] 12:20   S.Liutkutė    
     G.Velykytė   21:16  21:15 [23']    
      [41] 13:25   G.Tomkevičiūtė  
     G.Tomkevičiūtė     21:12  22:20 [23']  
    [28] 12:20   G.Tomkevičiūtė    
     R.Vinciūnaitė   22:20  21:13 [27']    
           
         A.Mažulytė   11-a vieta
       
         S.Liutkutė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       U.Gatelytė    
      [42] 13:25   U.Gatelytė  
       R.Vidzėnaitė   21:19  21:11 [22']   13-a vieta
       
       G.Velykytė     ->
      [43] 13:25   R.Vinciūnaitė  
       R.Vinciūnaitė   21:15  21:4 [23']  
           
           
         R.Vidzėnaitė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      G.Velykytė   ->
         
   M.Kolojanskaitė      
   M.Kolojanskaitė   ->      
     M.Kolojanskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [29] 12:20   M.Kolojanskaitė  
        21:13  18:21  21:13 [30']  
   G.Navarskaitė      
   G.Navarskaitė   ->      
    [16] 11:35   D.Tracevičiūtė    
   D.Tracevičiūtė     21:10  22:20 [25']    
   D.Tracevičiūtė      
    ->       17-a vieta
        [44] 13:25   M.Kolojanskaitė
          16:21  21:12  21:16 [37']
   R.Drinkutė      
   R.Drinkutė   ->      
     R.Drinkutė    
      ->    
   .      
    ->      
      [30] 12:20   I.Paškevičiūtė  
        21:15  16:21  21:15 [35']  
   .      
    ->      
     I.Paškevičiūtė    
   I.Paškevičiūtė     ->    
   I.Paškevičiūtė      
    ->    D.Tracevičiūtė   19-a vieta
       
         R.Drinkutė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       G.Navarskaitė  
       G.Navarskaitė   ->   21-a vieta
         G.Navarskaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.