Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2020-10-17, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Paulius Jakubčionis 
 Justinas Tomkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Jakubčionis, J.Tomkevičius      
 16       ->      
  [17] 11:35   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius    
 9   Žygimantas Molis 
 Dovydas Navagrudskas 
    21:10  21:11 [22']    
[6] 10:50   B.Adamonis, L.Grubinskas      
 8   Benas Adamonis 
 Linas Grubinskas 
  21:11  8:21  21:14 [33']      
    [31] 12:40   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius  
 5   Adomas Mažeika 
 Joringis Skirgaila 
      19:21  21:7  21:13 [29']  
 A.Mažeika, J.Skirgaila      
 12       ->      
  [18] 11:35   N.Juodsnukis, M.Stravinskas    
 13         21:13  21:13 [23']    
 N.Juodsnukis, M.Stravinskas      
 4   Nerijus Juodsnukis 
 Matas Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [45] 13:25   P.Jakubčionis, J.Tomkevičius
 3   Rokas Barkauskas 
 Paulius Jarašiūnas 
        21:19  22:20 [27']
 R.Barkauskas, P.Jarašiūnas      
 14       ->      
  [19] 11:35   R.Barkauskas, P.Jarašiūnas    
 11         21:18  21:12 [23']    
 A.Baranauskas, G.Čekavičius      
 6   Arijus Baranauskas 
 Gustas Čekavičius 
  ->      
    [32] 12:40   R.Barkauskas, P.Jarašiūnas  
 7   Pijus Povilonis 
 Matas Stacevičius 
      21:17  21:17 [23']  
[7] 10:50   P.Povilonis, M.Stacevičius      
 10   Vainius Liutkus 
 Ąžuolas Vitkus 
  21:3  21:11 [22']      
  [20] 11:35   D.Leonovič, J.Peciukonis    
 15         21:11  17:21  21:13 [25']    
 D.Leonovič, J.Peciukonis      
 2   Daniel Leonovič 
 Justas Peciukonis 
  ->    N.Juodsnukis, M.Stravinskas   3-a vieta
      [46] 13:50   D.Leonovič, J.Peciukonis
       D.Leonovič, J.Peciukonis   22:20  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Adamonis, L.Grubinskas    
    [33] 12:40   B.Adamonis, L.Grubinskas  
     A.Mažeika, J.Skirgaila   11:21  21:18  21:18 [39']   5-a vieta
      [47] 13:50   P.Povilonis, M.Stacevičius
     A.Baranauskas, G.Čekavičius     18:21  21:13  21:18 [31']
    [34] 12:40   P.Povilonis, M.Stacevičius  
     P.Povilonis, M.Stacevičius   21:9  21:17 [20']  
         
         
       A.Mažeika, J.Skirgaila   7-a vieta
      [48] 13:50   A.Mažeika, J.Skirgaila
       A.Baranauskas, G.Čekavičius   23:25  21:18  22:20 [39']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Molis, D.Navagrudskas    
   Ž.Molis, D.Navagrudskas   ->    
     Ž.Molis, D.Navagrudskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [35] 12:40   Ž.Molis, D.Navagrudskas
        21:14  21:11 [24']
   .    
    ->    
     V.Liutkus, Ą.Vitkus  
   V.Liutkus, Ą.Vitkus     ->  
   V.Liutkus, Ą.Vitkus    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.