Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj), Data: 2020-10-17, Vieta: Nevėžio sporto centras, Panevėžys  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17 2020-10-17  
 1   Aistė Jarutytė 
 Marija Rimkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Jarutytė, M.Rimkutė      
 16       ->      
  [72] 16:05   A.Jarutytė, M.Rimkutė    
 9   Marija Kolojanskaitė 
 Gretė Velykytė 
    21:11  21:12 [21']    
[59] 14:55   A.Mažulytė, U.Tiškutė      
 8   Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
  21:10  21:14 [19']      
    [87] 17:15   A.Jarutytė, M.Rimkutė  
 5   Liepa Budrytė 
 Rusnė Vidzėnaitė 
      21:19  21:10 [20']  
 L.Budrytė, R.Vidzėnaitė      
 12       ->      
  [73] 16:05   U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė    
 13         21:19  21:16 [24']    
 U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė      
 4   Urtė Gatelytė 
 Ieva Paškevičiūtė 
  ->       1-a vieta
      [100] 18:00   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė
 3   Nikolė Puchovičiūtė 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
        21:18  21:13 [24']
 N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė      
 14       ->      
  [74] 16:05   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė    
 11   Vesta Juodonytė 
 Rasuolė Vinciūnaitė 
    21:16  21:18 [26']    
[60] 14:55   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė      
 6   Rusnė Drinkutė 
 Amelija Klimaitė 
  18:21  21:19  21:16 [70']      
    [88] 17:15   N.Puchovičiūtė, G.Tomkevičiūtė  
 7   Skaistė Liutkutė 
 Nomeda Seniūnaitė 
      21:13  21:16 [23']  
[61] 14:55   S.Liutkutė, N.Seniūnaitė      
 10   Gerda Navarskaitė 
 Deimantė Tracevičiūtė 
  21:5  21:8 [21']      
  [75] 16:05   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė    
 15         21:7  21:17 [21']    
 E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė      
 2   Elzė Dindaitė 
 Jorė Kavaliauskaitė 
  ->    U.Gatelytė, I.Paškevičiūtė   3-a vieta
      [101] 18:00   E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė
       E.Dindaitė, J.Kavaliauskaitė   21:14  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mažulytė, U.Tiškutė    
    [89] 17:15   A.Mažulytė, U.Tiškutė  
     L.Budrytė, R.Vidzėnaitė   21:19  21:15 [21']   5-a vieta
      [102] 18:25   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė
     V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė     21:16  13:21  21:16 [37']
    [90] 17:15   V.Juodonytė, R.Vinciūnaitė  
     S.Liutkutė, N.Seniūnaitė   21:18  21:9 [26']  
         
         
       L.Budrytė, R.Vidzėnaitė   7-a vieta
      [103] 18:25   S.Liutkutė, N.Seniūnaitė
       S.Liutkutė, N.Seniūnaitė   21:11  21:17 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė    
   M.Kolojanskaitė, G.Velykytė   ->    
     M.Kolojanskaitė, G.Velykytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [91] 17:15   R.Drinkutė, A.Klimaitė
        21:19  17:21  21:9 [37']
   R.Drinkutė, A.Klimaitė    
   R.Drinkutė, A.Klimaitė   ->    
    [76] 16:05   R.Drinkutė, A.Klimaitė  
   G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė     21:11  21:14 [17']  
   G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė
       G.Navarskaitė, D.Tracevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
RSL Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.