Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras "Kelmės ruduo 2004", Data: 2004-11-20, Vieta: Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, J.Janonio 9, Kelmė  
Grupė- U-13 C, Vienetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gytis Bernotas   Dėl 1-4 vietų    
 G.Bernotas    
 8       ->    
   G.Bernotas  
 5   Arnas Urbutis      11:1  11:3  
 A.Urbutis    
 4   Matas Žalandauskas    11:7  9:11  11:9    1-a vieta
     M.Kiršininkas
 3   Kęstas Katkauskas        11:5  11:7
 K.Katkauskas    
 6   Justina Bartušytė    11:4  11:0    
   M.Kiršininkas  
 7   Tadas Grinevičius      11:5  11:7  
 M.Kiršininkas    
 2   Mantas Kiršininkas    11:2  11:2    
     
     A.Urbutis  3-a vieta
   K.Katkauskas
   K.Katkauskas   11:0  11:0
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Žalandauskas  
   M.Žalandauskas   ->  5-a vieta
     J.Bartušytė
   J.Bartušytė     11:7  11:4
   J.Bartušytė  
   T.Grinevičius   ->  
       
       
     7-a vieta
     T.Grinevičius
     T.Grinevičius   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 98 99 
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.