Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004, Data: 2004-11-27, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Karolis Bartoševičius 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Bartoševičius, A.Plavin      
 16       ->      
   K.Bartoševičius, A.Plavin    
 9   Ruslan Džazajev 
 Tomas Zinkevičius 
    15:4  15:0    
 M.Miliauskas, D.Obdula      
 8   Mindaugas Miliauskas 
 Daniel Obdula 
  21:8      
     K.Bartoševičius, A.Plavin  
 5   Tadas Šeženis 
 Rytis Šilinga 
      7:15  15:7  15:3  
 T.Šeženis, R.Šilinga      
 12       ->      
   V.Grigorjevas, M.Pranauskas    
 13         15:11  15:8    
 V.Grigorjevas, M.Pranauskas      
 4   Viktoras Grigorjevas 
 Mantas Pranauskas 
  ->       1-a vieta
       K.Bartoševičius, A.Plavin
 3   Julius Masaitis 
 Augustinas Narkis 
        15:13  15:13
 J.Masaitis, A.Narkis      
 14       ->      
   J.Masaitis, A.Narkis    
 11         15:3  15:8    
 A.Melnik, G.Pancyrev      
 6   Aleksandr Melnik 
 Georgij Pancyrev 
  ->      
     V.Česnavičius, L.Litvinas  
 7   Vladislavas Bobrovas 
 Egidijus Šakalys 
      15:8  15:9  
 I.Geštautas, M.Juršėnas      
 10   Ignas Geštautas 
 Mindaugas Juršėnas 
  21:5      
   V.Česnavičius, L.Litvinas    
 15         15:7  15:2    
 V.Česnavičius, L.Litvinas      
 2   Vaidotas Česnavičius 
 Lukas Litvinas 
  ->    V.Grigorjevas, M.Pranauskas   3-a vieta
       J.Masaitis, A.Narkis
       J.Masaitis, A.Narkis   15:12  15:2
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Miliauskas, D.Obdula    
     T.Šeženis, R.Šilinga  
     T.Šeženis, R.Šilinga   15:1  15:2   5-a vieta
       I.Geštautas, M.Juršėnas
     A.Melnik, G.Pancyrev     14:17  15:10  15:11
     I.Geštautas, M.Juršėnas  
     I.Geštautas, M.Juršėnas   15:5  15:8  
         
         
       M.Miliauskas, D.Obdula   7-a vieta
       A.Melnik, G.Pancyrev
       A.Melnik, G.Pancyrev   15:9  15:2
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Džazajev, T.Zinkevičius    
   R.Džazajev, T.Zinkevičius   ->    
     R.Džazajev, T.Zinkevičius  
      ->  
     
    ->     9-a vieta
       V.Bobrovas, E.Šakalys
        15:5  15:7
     
    ->    
     V.Bobrovas, E.Šakalys  
   V.Bobrovas, E.Šakalys     ->  
   V.Bobrovas, E.Šakalys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.