Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004, Data: 2004-11-27, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Viktorija Ivaščenkova ,   Viktorija Tverskaja   Dėl 1-4 vietų    
 V.Ivaščenkova, V.Tverskaja    
 8   Edmita Masaitytė ,   Jekaterina Muchina    15:1  15:1    
   V.Ivaščenkova, V.Tverskaja  
 5   Profilis Pašalintas ,   Anna Semionova      15:5  15:3  
 _.__________, G.Liorančaitė    
 4   __________ __________ ,   Giedrė Liorančaitė    15:4  15:5    1-a vieta
     V.Ivaščenkova, V.Tverskaja
 3   Gabija Čekauskaitė ,   Indrė Starevičiutė        15:13  15:6
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 6   Veronika Margarita Buslovič ,   Julija Macevičiūtė    15:1  15:8    
   D.Jaciuk, A.Kosmač  
 7   Marija Juodytė ,   Ieva Paliukaitytė      15:9  7:15  15:13  
 D.Jaciuk, A.Kosmač    
 2   Diana Jaciuk ,   Anna Kosmač    15:7  15:0    
     
     _.__________, G.Liorančaitė  3-a vieta
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė   15:6  7:15  15:5
       
   Dėl 5-8 vietų    
   E.Masaitytė, J.Muchina    
   P.Pašalintas, A.Semionova  
   P.Pašalintas, A.Semionova   15:0  15:6  5-a vieta
     P.Pašalintas, A.Semionova
   V.Buslovič, J.Macevičiūtė     15:9  15:5
   V.Buslovič, J.Macevičiūtė  
   M.Juodytė, I.Paliukaitytė   15:2  15:5  
       
       
     E.Masaitytė, J.Muchina  7-a vieta
     E.Masaitytė, J.Muchina
     M.Juodytė, I.Paliukaitytė   15:1  15:11
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 106 107 
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2020-09-12 09:30 2020-09-12 22:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO turnyras. SIGNEDOS taurė
2020-09-12 10:00 2020-09-12 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior
2020-09-04 10:00 2020-09-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
BADMINTON CHALLENGE TOURNAMENT
2020-09-05 16:00 2020-09-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
Panevezys City Open 2020
2020-09-05 10:00 2020-09-05 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Smešo taurė. 5-asis gimtadienis
2020-08-29 09:00 2020-08-29 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Hummel 2020 Ruduo- Žiema (1 turas)
2020-08-29 11:00 2020-08-29 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2020-08-22 09:30 2020-08-22 22:30
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.