Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2006-09-09 2006-09-09 2006-09-10 2006-09-10  
 1   Pavel Florian 
 Stanislav Kohoutek 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Florian, S.Kohoutek      
 16       ->      
  [71] 18:00   P.Florian, S.Kohoutek    
 9   Anton Ivanov 
 Anton Sosedov 
    21:15  21:19 [12']    
[63] 17:00   A.Ivanov, A.Sosedov      
 8   Nejc Boljka 
 Deividas Butkus 
    B/Ž      
    [93] 09:00   P.Florian, S.Kohoutek  
 5   Lars Gunnar Abusdal 
 Steinar Klausen 
      21:17  22:20 [27']  
 L.Abusdal, S.Klausen      
 12       ->      
  [72] 18:00   S.Edvardsson, M.Jansson    
 13   Tomas Dovydaitis 
 Andrius Jankus 
      B/Ž    
[64] 17:00   S.Edvardsson, M.Jansson      
 4   Stefan Edvardsson 
 Marcus Jansson 
  21:8  21:11 [16']       1-a vieta
      [100] 11:45   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk
 3   Adam Cwalina 
 Wojciech Szkudlarczyk 
        26:24  21:9 [27']
[65] 17:00   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk      
 14   Kristof Horvath 
 Henrik Toth 
  21:17  21:19 [25']      
  [73] 18:00   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk    
 11         21:12  21:14 [17']    
 A.Mizgiris, D.Narvilas      
 6   Aurimas Mizgiris 
 Donatas Narvilas 
  ->      
    [94] 09:30   A.Cwalina, W.Szkudlarczyk  
 7   Dmitry Kazakov 
 Sergey Shumilkin 
      21:15  21:17 [24']  
[66] 17:30   D.Kazakov, S.Shumilkin      
 10   Kasper Lehikoinen 
 Salim Sameon 
  21:18  20:22  21:14 [38']      
  [74] 18:30   D.Kazakov, S.Shumilkin    
 15         21:14  21:11 [18']    
 Š.Bilius, R.Stapušaitis      
 2   Šarūnas Bilius 
 Ramūnas Stapušaitis 
  ->    S.Edvardsson, M.Jansson   3-a vieta
     
       D.Kazakov, S.Shumilkin   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ivanov, A.Sosedov    
     
     L.Abusdal, S.Klausen   ->   5-a vieta
     
     A.Mizgiris, D.Narvilas     
     
     Š.Bilius, R.Stapušaitis   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   N.Boljka, D.Butkus   ->    
     
        
     
   T.Dovydaitis, A.Jankus   ->     9-a vieta
     
   K.Horvath, H.Toth       
     
    ->    
     
   K.Lehikoinen, S.Sameon       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.