Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2016-11-12, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-11-12 2016-11-12 2016-11-12  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
     P.Murėnaitė      
 17   Radvilė Kelečiūtė      11:1  11:0  11:1 [8']      
[1] 12:00    L.Aleknavičiūtė        
 16   Liepa Aleknavičiūtė    12:10  12:10  11:4 [16']        
    [27] 13:20    P.Murėnaitė    
 9   Signė Borisenko        11:4  11:4  11:3 [11']    
[2] 12:00    S.Borisenko        
 24   Marija Taicaitė    11:1  11:2  11:3 [9']        
  [14] 12:40    S.Borisenko      
 25   Oresta Ščerbakova      11:7  11:4  11:5 [12']      
[3] 12:00    J.Kelečiūtė        
 8   Jogailė Kelečiūtė    11:8  11:4  11:2 [9']        
      [184]    P.Murėnaitė  
 5   Gerda Dembskytė          11:8  11:7  11:7 [14']  
   G.Dembskytė        
 28   Paulė Černiauskaitė    11:0  11:0  11:0 [7']        
  [15] 12:40    G.Dembskytė      
 21   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      11:2  11:7  11:4 [11']      
[5] 12:00    G.Jurkevičiūtė        
 12   Gabija Jurkevičiūtė    14:12  13:11  11:5 [19']        
    [28] 13:20    M.Sukackaitė    
 13   Emilija Ogurkis        11:3  11:4  11:6 [10']    
[6] 12:00    E.Ogurkis        
 20   Liepa Bracaitė    11:5  11:1  11:3 [12']        
  [16] 12:40    M.Sukackaitė      
 29         11:4  11:2  11:7 [10']      
 M.Sukackaitė        
 4   Monika Sukackaitė    ->         1-a vieta
           P.Murėnaitė
 3   Snežana Poklikajeva            11:6  8:11  11:6  11:2 [16']
 S.Poklikajeva        
 30       ->        
  [17] 12:40    S.Poklikajeva      
 19   Ula Kasparavičė      11:4  11:2  11:4 [9']      
   U.Kasparavičė        
 14   Agota Narvilaitė    11:4  11:9  11:9 [15']        
    [29] 13:20    S.Poklikajeva    
 11   Vakarė Trakšelytė        11:13  11:5  11:7  11:5 [16']    
[8] 12:20    V.Trakšelytė        
 22   Nora Vogonytė    11:3  11:8  11:4 [16']        
     E.Karlikauskytė      
 27   Dominyka Butvydaitė      11:9  11:5  7:11  11:6 [21']      
[9] 12:20    E.Karlikauskytė        
 6   Evelina Karlikauskytė    11:0  11:4  11:1 [8']        
         V.Paulauskaitė  
 7   Aistė Valantinaitė          9:11  11:8  12:10  11:9 [19']  
[10] 12:20    A.Valantinaitė        
 26   Amanda Vaišvilaitė    11:1  11:1  11:0 [9']        
  [19] 13:00    K.Anciūtė      
 23   Dangė Lygnugarytė      11:8  12:10  11:9 [17']      
[11] 12:20    K.Anciūtė        
 10   Kristė Anciūtė    11:2  11:2  11:3 [9']        
    [34] 13:40    V.Paulauskaitė    
 15   Liepa Leonavičiūtė        11:7  9:11  11:7  11:5 [24']    
[12] 12:20    L.Leonavičiūtė        
 18   Kotryna Čyvaitė    11:2  11:1  11:2 [11']      M.Sukackaitė   3-a vieta
  [20] 13:00    V.Paulauskaitė   [213]    M.Sukackaitė
 31         11:6  11:4  11:1 [12']    S.Poklikajeva   11:8  7:11  15:13  13:15  11:6 [28']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Borisenko    
      [186]    S.Borisenko  
       G.Dembskytė   11:7  11:8  11:5 [11']   5-a vieta
        [214]    E.Karlikauskytė
       E.Karlikauskytė     9:11  11:1  12:10  11:6 [14']
      [187]    E.Karlikauskytė  
       K.Anciūtė   11:6  11:5  12:10 [12']  
           
           
         G.Dembskytė   7-a vieta
        [215]    K.Anciūtė
         K.Anciūtė   6:11  12:10  8:11  11:5  11:4 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Aleknavičiūtė      
    [35] 13:40    J.Kelečiūtė    
     J.Kelečiūtė   11:1  11:3  11:2 [10']    
      [188]    J.Kelečiūtė  
     G.Jurkevičiūtė     11:9  11:7  11:7 [17']  
    [40] 14:00    G.Jurkevičiūtė    
     E.Ogurkis   10:12  6:11  11:7  11:7  11:8 [24']     9-a vieta
        [216]    A.Valantinaitė
     U.Kasparavičė       10:12  11:4  13:11  11:4 [22']
    [41] 14:00    V.Trakšelytė    
     V.Trakšelytė   11:2  11:3  11:2 [11']    
      [189]    A.Valantinaitė  
     A.Valantinaitė     11:2  11:8  11:5 [15']  
    [46] 14:20    A.Valantinaitė    
     L.Leonavičiūtė   11:9  11:7  11:4 [13']    
           
         G.Jurkevičiūtė   11-a vieta
        [217]    V.Trakšelytė
         V.Trakšelytė   13:11  11:5  11:9 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Aleknavičiūtė    
      [190]    E.Ogurkis  
       E.Ogurkis   11:2  11:0  11:5 [8']   13-a vieta
        [218]    E.Ogurkis
       U.Kasparavičė     3:11  11:5  11:8  11:2 [15']
      [191]    L.Leonavičiūtė  
       L.Leonavičiūtė   11:1  8:11  11:7  9:11  11:6 [23']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė   15-a vieta
        [219]    U.Kasparavičė
    Dėl 17-32 vietos      U.Kasparavičė   11:4  9:11  11:3  11:3 [14']
         
   R.Kelečiūtė      
   R.Kelečiūtė   ->      
    [47] 14:20    M.Taicaitė    
   M.Taicaitė     11:8  11:7  11:5 [14']    
  [21] 13:00    M.Taicaitė      
   O.Ščerbakova   11:4  11:13  12:10  11:5 [20']      
      [192]    M.Marcinkevičiūtė  
   P.Černiauskaitė       11:6  6:11  11:2  14:12 [15']  
  [22] 13:00    M.Marcinkevičiūtė      
   M.Marcinkevičiūtė   11:0  11:4  11:0 [8']      
    [52] 14:40    M.Marcinkevičiūtė    
   L.Bracaitė     11:9  8:11  13:11  11:7 [19']    
   L.Bracaitė      
    ->       17-a vieta
        [220]    M.Marcinkevičiūtė
          11:6  11:9  11:5 [13']
   A.Narvilaitė      
   A.Narvilaitė   ->      
    [53] 14:40    N.Vogonytė    
   N.Vogonytė     11:2  11:5  11:7 [13']    
  [23] 13:00    N.Vogonytė      
   D.Butvydaitė   11:5  11:3  11:5 [14']      
      [193]    N.Vogonytė  
   A.Vaišvilaitė       14:12  8:11  11:5  11:5 [20']  
  [24] 13:00    A.Vaišvilaitė      
   D.Lygnugarytė   11:9  13:11  12:10 [17']      
    [58] 15:00    K.Čyvaitė    
   K.Čyvaitė     14:12  11:6  11:5 [15']    
   K.Čyvaitė      
    ->    M.Taicaitė   19-a vieta
       
         K.Čyvaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       R.Kelečiūtė    
      [194]    L.Bracaitė  
       L.Bracaitė   4:11  11:9  9:11  11:8  11:6 [26']   21-a vieta
       
       A.Narvilaitė     ->
      [195]    A.Narvilaitė  
       A.Vaišvilaitė   11:2  11:2  11:3 [9']  
           
           
         R.Kelečiūtė   23-a vieta
       
         A.Vaišvilaitė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     O.Ščerbakova    
     O.Ščerbakova   ->    
      [196]    O.Ščerbakova  
     P.Černiauskaitė     11:0  
     P.Černiauskaitė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     D.Butvydaitė    
     D.Butvydaitė   ->    
      [197]    D.Butvydaitė  
     D.Lygnugarytė     11:5  11:5  9:11  11:7 [17']  
     D.Lygnugarytė    
      ->    
           
         P.Černiauskaitė   27-a vieta
       
         D.Lygnugarytė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 94 95 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-11    VV  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 09:30 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.