Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
X pasaulio lietuvių sporto žaidynės, Data: 2017-07-01, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01 2017-07-01  
 1   Tomas Vaškevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Vaškevičius, S.Damaškaitė      
 16       ->      
  [44] 11:35    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 9   Saulius Šaltmeris 
 Urtė Padaigaitė 
    21:14  21:19 [19']    
[19] 10:20    K.Reimeris, T.Rakauskaitė      
 8   Karolis Reimeris 
 Toma Rakauskaitė 
  21:15  13:21  21:17 [24']      
    [66] 12:25    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė  
 5   Sergej Leonovič 
 Aurelija Pakšytė 
      21:14  21:16 [20']  
[20] 10:20    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė      
 12   Tomas Dovydaitis 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:12  21:16 [16']      
  [45] 11:35    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė    
 13   Tomas Tiškus 
 Lorena Valantiejienė 
    21:13  22:20 [19']    
[21] 10:45    E.Bradūnas, B.Rasiulytė      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Birutė Rasiulytė 
  21:11  21:11 [14']       1-a vieta
      [81] 13:15    T.Dovydaitis, V.Žymantaitė
 3   Gediminas Andrikonis 
 Indrė Petrulaitienė 
        21:17  21:14 [17']
[22] 10:45    G.Andrikonis, I.Petrulaitienė      
 14   Gedmantas Čepkauskas 
 Monika Plytnikaitė 
  21:12  21:11 [17']      
  [46] 11:35    G.Andrikonis, I.Petrulaitienė    
 11   Karolis Šemeta 
 Gerda Trakymaitė 
    19:21  21:14  21:18 [29']    
[23] 10:45    F.Juchnevičius, J.Ramaneckienė      
 6   Fernandas Juchnevičius 
 Jelena Ramaneckienė 
  18:21  21:12  21:6 [26']      
    [67] 12:25    T.Raila, I.Sendžikaitė  
 7   Ramūnas Kavaliauskas 
 Veslava Tankevič 
      21:16  13:21  21:19 [32']  
[24] 10:45    R.Kavaliauskas, V.Tankevič      
 10   Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  21:19  12:21  21:16 [28']      
  [47] 11:35    T.Raila, I.Sendžikaitė    
 15   Arnas Januška 
 Sandra Čečkauskienė 
    23:21  21:16 [19']    
[25] 10:45    T.Raila, I.Sendžikaitė      
 2   Tautvydas Raila 
 Ieva Sendžikaitė 
  21:10  21:12 [15']    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   3-a vieta
      [82] 13:15    G.Andrikonis, I.Petrulaitienė
       G.Andrikonis, I.Petrulaitienė   16:21  21:10  21:16 [30']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Reimeris, T.Rakauskaitė    
    [68] 12:25    E.Bradūnas, B.Rasiulytė  
     E.Bradūnas, B.Rasiulytė   21:13  21:14 [14']   5-a vieta
      [83] 13:15    E.Bradūnas, B.Rasiulytė
     F.Juchnevičius, J.Ramaneckienė     17:21  21:19  21:15 [29']
    [69] 12:25    F.Juchnevičius, J.Ramaneckienė  
     R.Kavaliauskas, V.Tankevič   29:27  21:18 [30']  
         
         
       K.Reimeris, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       R.Kavaliauskas, V.Tankevič   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Šaltmeris, U.Padaigaitė    
   S.Šaltmeris, U.Padaigaitė   ->    
    [70] 12:25    S.Leonovič, A.Pakšytė  
   S.Leonovič, A.Pakšytė     21:8  21:11 [12']  
  [48] 11:35    S.Leonovič, A.Pakšytė    
   T.Tiškus, L.Valantiejienė   21:9  21:18 [14']     9-a vieta
      [84] 13:15    S.Leonovič, A.Pakšytė
   G.Čepkauskas, M.Plytnikaitė       21:17  21:12 [17']
  [49] 11:35    K.Šemeta, G.Trakymaitė    
   K.Šemeta, G.Trakymaitė   21:17  21:14 [18']    
    [71] 12:50    R.Bilius, J.Bilienė  
   R.Bilius, J.Bilienė     ->  
  [50] 11:35    R.Bilius, J.Bilienė    
   A.Januška, S.Čečkauskienė   21:17  21:17 [20']    
         
       S.Šaltmeris, U.Padaigaitė   11-a vieta
     
       K.Šemeta, G.Trakymaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     T.Tiškus, L.Valantiejienė   ->   13-a vieta
     
     G.Čepkauskas, M.Plytnikaitė     ->
     
     A.Januška, S.Čečkauskienė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 95 96 
Sportas visiems
2019-05-25 11:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
N badminton, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
SELL studentų žaidynės
2019-05-17 10:00 2019-05-18 18:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL 57-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2019-05-11 09:00 2019-05-12 15:00
Delfi, Vilnius
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
PBL (7 etapas)
2019-05-04 09:30 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Mūsų viltys
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.