Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas), Data: 2017-10-28, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Stumbra        
 32       ->        
  [104] 16:45   Š.Stumbra      
 17   Nojus Beitneris      21:10  21:13 [17']      
[96] 15:55   E.Cirtautas        
 16   Edgaras Cirtautas    21:19  21:12 [19']        
    [117] 17:35   Š.Stumbra    
 9   Arnas Juknevičius        21:8  21:14 [21']    
 A.Juknevičius        
 24       ->        
  [105] 16:45   R.Krasauskas      
 25         21:6  21:13 [21']      
 R.Krasauskas        
 8   Rokas Krasauskas    ->        
      [126] 18:00   Š.Stumbra  
 5   Rokas Jokubaitis          21:8  21:18 [22']  
 R.Jokubaitis        
 28       ->        
  [106] 16:45   R.Žilys      
 21         21:18  21:17 [23']      
 R.Žilys        
 12   Ramūnas Žilys    ->        
    [118] 17:35   S.Skurdauskas    
 13   Matas Liorančas        21:14  21:10 [26']    
 M.Liorančas        
 20       ->        
  [107] 16:45   S.Skurdauskas      
 29         21:15  21:11 [21']      
 S.Skurdauskas        
 4   Simas Skurdauskas    ->         1-a vieta
        [135] 18:50   S.Klioštoraitis
 3   Mamertas Noreika            21:7  21:13 [21']
 M.Noreika        
 30       ->        
  [108] 16:45   M.Noreika      
 19   Pijus Sutkaitis      21:12  21:10 [18']      
[97] 16:20   M.Miliauskis        
 14   Matas Miliauskis    21:16  21:8 [16']        
    [119] 17:35   M.Noreika    
 11   Justas Balsys        21:16  21:13 [23']    
 J.Balsys        
 22       ->        
  [109] 17:10   D.Genys      
 27         21:17  21:16 [24']      
 D.Genys        
 6   Dovas Genys    ->        
      [127] 18:25   S.Klioštoraitis  
 7   Lukas Miliauskis          21:12  16:21  21:12 [30']  
 L.Miliauskis        
 26       ->        
  [110] 17:10   L.Miliauskis      
 23           B/Ž      
 D.Gudavičius        
 10   Deinoras Gudavičius    ->        
    [120] 17:35   S.Klioštoraitis    
 15   Artūras Radavičius        21:11  21:15 [20']    
[98] 16:20   A.Radavičius        
 18   Dovydas Samoška    21:9  21:7 [17']      S.Skurdauskas   3-a vieta
  [111] 17:10   S.Klioštoraitis   [136] 18:50   M.Noreika
 31         21:6  21:6 [18']    M.Noreika   21:5  15:21  21:19 [28']
 S.Klioštoraitis        
 2   Simas Klioštoraitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Krasauskas    
      [128] 18:25   R.Krasauskas  
       R.Žilys   21:12  21:19 [15']   5-a vieta
        [137] 18:50   L.Miliauskis
       D.Genys     21:15  21:8 [18']
      [129] 18:20   L.Miliauskis  
       L.Miliauskis   21:19  21:9 [30']  
           
           
         R.Žilys   7-a vieta
        [138] 18:50   R.Žilys
         D.Genys   21:14  21:8 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Cirtautas      
    [121] 18:00   A.Juknevičius    
     A.Juknevičius   21:19  21:17 [21']    
      [130] 18:25   A.Juknevičius  
     R.Jokubaitis     8:21  21:15  21:13 [29']  
    [122] 18:00   R.Jokubaitis    
     M.Liorančas   18:21  21:7  21:4 [30']     9-a vieta
        [139] 19:15   J.Balsys
     M.Miliauskis       19:21  21:17  23:21 [33']
    [123] 18:00   J.Balsys    
     J.Balsys   21:23  21:10  21:19 [29']    
      [131] 18:25   J.Balsys  
     D.Gudavičius     21:8  21:16 [17']  
    [124] 18:00   A.Radavičius    
     A.Radavičius     B/Ž    
           
         R.Jokubaitis   11-a vieta
        [140] 19:15   R.Jokubaitis
         A.Radavičius   21:14  21:11 [16']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Cirtautas    
      [132] 18:25   E.Cirtautas  
       M.Liorančas   21:0   13-a vieta
        [141] 19:15   M.Miliauskis
       M.Miliauskis     17:21  21:15  21:13 [27']
      [133] 18:50   M.Miliauskis  
       D.Gudavičius     B/Ž  
           
           
         M.Liorančas   15-a vieta
         M.Liorančas
    Dėl 17-32 vietos      D.Gudavičius     B/Ž
         
   N.Beitneris      
   N.Beitneris   ->      
     N.Beitneris    
      ->    
   .      
    ->      
       N.Beitneris  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [134] 18:50   N.Beitneris
          21:11  21:18 [21']
   P.Sutkaitis      
   P.Sutkaitis   ->      
     P.Sutkaitis    
      ->    
   .      
    ->      
      [125] 18:00   D.Samoška  
        21:19  25:23 [26']  
   .      
    ->      
     D.Samoška    
   D.Samoška     ->    
   D.Samoška      
    ->     19-a vieta
         P.Sutkaitis
         P.Sutkaitis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.