Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Vaida Slušnienė ,   Svetlana Drude   Dėl 1-4 vietų    
 V.Slušnienė, S.Drude    
 8       ->    
  [9] 10:45   V.Slušnienė, S.Drude  
 5   Neringa Krasnauskaitė ,   Neringa Martinavičiūtė      21:15  21:17 [26']  
[3] 10:00   T.Balode, I.Preinberga    
 4   Tereze Balode ,   Inese Preinberga    21:15  21:14 [22']    1-a vieta
    [14] 11:10   V.Slušnienė, S.Drude
 3   Ieva Januškienė ,   Lorena Valantiejienė        21:12  15:21  21:17 [36']
[4] 10:00   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    21:9  21:12 [15']    
  [10] 10:45   G.Jermacane, A.Švalbe  
 7   Eglė Galentaitė ,   Rūta Ulozaitė      21:11  21:8 [18']  
[5] 10:20   G.Jermacane, A.Švalbe    
 2   Grieta Jermacane ,   Anita Švalbe    21:12  21:9    
     
     T.Balode, I.Preinberga  3-a vieta
  [15] 11:10   T.Balode, I.Preinberga
   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   21:11  21:15 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   N.Krasnauskaitė, N.Martinavičiūtė  
   N.Krasnauskaitė, N.Martinavičiūtė   ->  5-a vieta
    [16] 11:10   N.Krasnauskaitė, N.Martinavičiūtė
   I.Januškienė, L.Valantiejienė     21:17  19:21  21:12 [32']
  [11] 10:45   E.Galentaitė, R.Ulozaitė  
   E.Galentaitė, R.Ulozaitė   21:17  21:12 [20']  
       
       
     7-a vieta
     I.Januškienė, L.Valantiejienė
     I.Januškienė, L.Valantiejienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 93 94 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Ds, Es)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A grupė)
2019-03-09 10:30 2019-03-09 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.