Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
BullPower.lt Tournament 2017, Data: 2017-08-12, Vieta: Palangos SC, Palanga  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-08-12 2017-08-12 2017-08-12  
 1   Vaida Slušnienė ,   Svetlana Drude   Dėl 1-4 vietų    
 V.Slušnienė, S.Drude    
 8       ->    
  [9] 10:45   V.Slušnienė, S.Drude  
 5   Neringa Krasnauskaitė ,   Neringa Šventeckienė      21:15  21:17 [26']  
[3] 10:00   T.Balode, I.Preinberga    
 4   Tereze Balode ,   Inese Preinberga    21:15  21:14 [22']    1-a vieta
    [14] 11:10   V.Slušnienė, S.Drude
 3   Ieva Januškienė ,   Lorena Valantiejienė        21:12  15:21  21:17 [36']
[4] 10:00   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė    
 6   Sandra Čečkauskienė ,   Ramunė Petrošienė    21:9  21:12 [15']    
  [10] 10:45   G.Jermacane, A.Švalbe  
 7   Eglė Galentaitė ,   Rūta Ulozaitė      21:11  21:8 [18']  
[5] 10:20   G.Jermacane, A.Švalbe    
 2   Grieta Jermacane ,   Anita Švalbe    21:12  21:9    
     
     T.Balode, I.Preinberga  3-a vieta
  [15] 11:10   T.Balode, I.Preinberga
   S.Čečkauskienė, R.Petrošienė   21:11  21:15 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   N.Krasnauskaitė, N.Šventeckienė  
   N.Krasnauskaitė, N.Šventeckienė   ->  5-a vieta
    [16] 11:10   N.Krasnauskaitė, N.Šventeckienė
   I.Januškienė, L.Valantiejienė     21:17  19:21  21:12 [32']
  [11] 10:45   E.Galentaitė, R.Ulozaitė  
   E.Galentaitė, R.Ulozaitė   21:17  21:12 [20']  
       
       
     7-a vieta
     I.Januškienė, L.Valantiejienė
     I.Januškienė, L.Valantiejienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 85 86 
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.