Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U19) ir Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2018-03-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-03-24 2018-03-24 2018-03-24 2018-03-25 2018-03-25  
 1   Jonas Petkus    Dėl 1-16 vietos        
 J.Petkus        
 32       ->        
  [157] 20:45    J.Petkus      
 17   Ignas Lukoševičius      21:6  21:5 [12']      
[134] 19:10    I.Lukoševičius        
 16   Justas Balsys    21:13  16:21  21:19 [26']        
    [173] 21:35    J.Petkus    
 9   Jonas Ožalas        21:10  21:11 [19']    
[135] 19:10    J.Ožalas        
 24   Simas Kanapeckas    21:12  21:14 [16']        
  [158] 20:45    J.Ožalas      
 25   Eividas Vaitkus      21:14  22:20 [22']      
[136] 19:10    V.Bagdanavičius        
 8   Vilius Bagdanavičius    21:5  21:7 [11']        
      [265] 14:15    J.Petkus  
 5   Ardas Valantiejus          21:10  21:10 [17']  
[137] 19:10    A.Valantiejus        
 28   Ąžuolas Galiauskas    21:6  21:6 [11']        
  [159] 20:45    A.Valantiejus      
 21   Lukas Puišys      21:10  21:4 [13']      
[138] 19:10    L.Puišys        
 12   Lukas Miliauskis    21:17  19:21  21:10 [36']        
    [174] 21:35    A.Valantiejus    
 13   Simas Skurdauskas        18:21  21:12  22:20 [36']    
[139] 19:35    S.Skurdauskas        
 20   Paulius Levickas    22:20  21:14 [20']        
  [160] 20:45    Š.Stumbra      
 29         21:14  21:13 [18']      
 Š.Stumbra        
 4   Šarūnas Stumbra    ->         1-a vieta
        [279] 15:05    J.Petkus
 3   Laurynas Borusas            21:17  21:8 [18']
 L.Borusas        
 30       ->        
  [161] 20:45    L.Borusas      
 19   Matas Miliauskis      21:4  21:2 [11']      
[140] 19:35    D.Genys        
 14   Dovas Genys    21:18  21:13 [18']        
    [175] 22:00    L.Borusas    
 11   Matas Vilinauskas        21:12  21:15 [17']    
[141] 19:35    D.Tarachovskis        
 22   Danielius Tarachovskis    21:16  21:9 [14']        
  [162] 20:45    S.Klioštoraitis      
 27   Augustas Janušonis      17:21  21:11  21:16 [26']      
[142] 19:35    S.Klioštoraitis        
 6   Simas Klioštoraitis    21:6  21:4 [11']        
      [266] 14:15    D.Beržanskis  
 7   Mamertas Noreika          21:15  21:13 [21']  
[143] 19:35    M.Noreika        
 26   Mantas Smalskis    21:1  21:3 [9']        
  [163] 21:10    M.Noreika      
 23   Ignas Račas      21:15  21:19 [21']      
[144] 19:35    R.Grigaliūnas        
 10   Rapolas Grigaliūnas    21:9  21:8 [12']        
    [176] 22:00    D.Beržanskis    
 15   Rokas Krasauskas        21:8  21:8 [15']    
[145] 20:00    R.Krasauskas        
 18   Simas Novikas    21:16  21:15 [17']      A.Valantiejus   3-a vieta
  [164] 21:10    D.Beržanskis   [280] 15:05    L.Borusas
 31         21:11  21:6 [13']    L.Borusas   21:14  21:17 [21']
 D.Beržanskis        
 2   Danielius Beržanskis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Ožalas    
      [269] 14:40    J.Ožalas  
       Š.Stumbra   20:22  22:20  21:18 [42']   5-a vieta
        [281] 15:30    S.Klioštoraitis
       S.Klioštoraitis     21:18  21:18 [21']
      [270] 14:40    S.Klioštoraitis  
       M.Noreika   21:18  21:19 [19']  
           
           
         Š.Stumbra   7-a vieta
       
         M.Noreika   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Lukoševičius      
    [177] 22:00    V.Bagdanavičius    
     V.Bagdanavičius   21:16  21:12 [16']    
      [271] 14:40    V.Bagdanavičius  
     L.Puišys     21:12  21:12 [15']  
    [178] 22:00    L.Puišys    
     S.Skurdauskas   21:17  21:11 [19']     9-a vieta
        [282] 15:30    V.Bagdanavičius
     D.Genys       21:7  21:13 [17']
    [179] 22:00    D.Tarachovskis    
     D.Tarachovskis   21:14  21:18 [25']    
      [272] 14:40    R.Grigaliūnas  
     R.Grigaliūnas     26:24  21:7 [19']  
    [180] 22:00    R.Grigaliūnas    
     R.Krasauskas   21:19  21:14 [19']    
           
         L.Puišys   11-a vieta
       
         D.Tarachovskis   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Lukoševičius    
       
       S.Skurdauskas   ->   13-a vieta
       
       D.Genys     ->
       
       R.Krasauskas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   J.Balsys      
   J.Balsys   ->      
    [181] 22:20    J.Balsys    
   S.Kanapeckas     21:17  9:21  21:10 [24']    
  [165] 21:10    S.Kanapeckas      
   E.Vaitkus   21:19  21:8 [17']      
      [273] 14:40    L.Miliauskis  
   Ą.Galiauskas       21:16  21:9 [18']  
  [166] 21:10    L.Miliauskis      
   L.Miliauskis   21:6  21:15 [13']      
    [182] 22:20    L.Miliauskis    
   P.Levickas     21:12  21:17 [17']    
   P.Levickas      
    ->       17-a vieta
        [283] 15:30    L.Miliauskis
          21:10  21:16 [17']
   M.Miliauskis      
   M.Miliauskis   ->      
    [183] 22:20    M.Vilinauskas    
   M.Vilinauskas     21:4  23:21 [15']    
  [167] 21:10    M.Vilinauskas      
   A.Janušonis   21:4  21:0 [10']      
      [274] 14:40    M.Vilinauskas  
   M.Smalskis       18:21  21:10  21:10 [25']  
  [168] 21:10    I.Račas      
   I.Račas   21:11  21:11 [13']      
    [184] 22:20    S.Novikas    
   S.Novikas     21:13  21:6 [16']    
   S.Novikas      
    ->    J.Balsys   19-a vieta
       
         S.Novikas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       S.Kanapeckas    
       
       P.Levickas   ->   21-a vieta
       
       M.Miliauskis     ->
       
       I.Račas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     E.Vaitkus    
     E.Vaitkus   ->    
       
     Ą.Galiauskas     ->  
     Ą.Galiauskas    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     A.Janušonis    
     A.Janušonis   ->    
       
     M.Smalskis     ->  
     M.Smalskis    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.