Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2007-02-03, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 32       ->        
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 17   Edvinas Jakubauskas 
 Akvilė Sabakonytė 
    21:5  21:4      
 E.Jakubauskas, A.Sabakonytė        
 16   Karolis Bartoševičius 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:18  15:21  21:16        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9   Lukas Litvinas 
 Vaida Špelverytė 
      21:11  21:14    
 L.Litvinas, V.Špelverytė        
 24       ->        
   P.Bartušis, A.Meirytė      
 25         21:17  21:19      
 P.Bartušis, A.Meirytė        
 8   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  ->        
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
        21:11  21:13  
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 28       ->        
   E.Slušnys, D.Kairytė      
 21         21:7  21:6      
 A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė        
 12   Aivaras Maskaliūnas 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->        
     D.Razas, I.Starevičiutė    
 13   Žygimantas Eismontas 
 Indrė Adomaitytė 
      21:16  30:28    
 Ž.Eismontas, I.Adomaitytė        
 20       ->        
   D.Razas, I.Starevičiutė      
 29         21:7  21:8      
 D.Razas, I.Starevičiutė        
 4   Dovydas Razas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->         1-a vieta
         A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
 3   Edvinas Jenkus 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
          21:19  5:21  21:13
 E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė      
 19   Lukas Kontrimas 
 Raimonda Jocytė 
    21:2  21:7      
 E.Šakalys, E.Noreikaitė        
 14   Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
  21:10  21:15        
     E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė    
 11   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
      21:16  21:13    
 A.Janavičius, R.Gečaitė        
 22       ->        
   S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė      
 27         21:8  21:17      
 S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė        
 6   Saulius Šaltmeris 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 7   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
        21:19  21:16  
 A.Plavin, V.Tverskaja        
 26       ->        
   A.Plavin, V.Tverskaja      
 23         21:13  17:21  21:19      
 K.Dauskurtas, E.Untė        
 10   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Untė 
  ->        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 15   Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:10  21:12    
 A.Jockus, L.Šidlauskaitė        
 18   Rytis Šilinga 
 Raminta Kaubrytė 
  16:21  21:10  21:14      D.Razas, I.Starevičiutė   3-a vieta
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    D.Razas, I.Starevičiutė
 31         21:7  21:5    E.Jenkus, U.Vasiliauskaitė   11:21  21:17  21:12
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 2   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Bartušis, A.Meirytė    
       E.Slušnys, D.Kairytė  
       E.Slušnys, D.Kairytė   21:9  21:13   5-a vieta
         E.Slušnys, D.Kairytė
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė     21:13  21:14
       S.Šaltmeris, G.Čekauskaitė  
       A.Plavin, V.Tverskaja   21:18  21:18  
           
           
         P.Bartušis, A.Meirytė   7-a vieta
       
         A.Plavin, V.Tverskaja   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Jakubauskas, A.Sabakonytė      
       
     L.Litvinas, V.Špelverytė   ->    
       
     A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė     ->  
       
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė   ->     9-a vieta
       
     E.Šakalys, E.Noreikaitė       ->
       
     A.Janavičius, R.Gečaitė   ->    
       
     K.Dauskurtas, E.Untė     ->  
       
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
        ->   13-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   K.Bartoševičius, L.Šimukauskaitė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
      ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   L.Kontrimas, R.Jocytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   R.Šilinga, R.Kaubrytė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 103 104 
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.