Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Mix, Data: 2018-03-03, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
18
21
15
21
 18'
21
13
20
22
21
18
 28'
21
15
21
10
 15'
137/120
17
2
2
2 Mindaugas Danys 
 Indrė Semaškienė 
21
18
21
15
 18'
21
18
21
15
 18'
21
7
21
14
 15'
126/87
39
3
1
3 Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
13
21
22
20
18
21
 28'
18
21
15
21
 18'
22
20
21
11
 16'
129/135
-6
1
3
4 Aldas Maziliauskas 
 Kotryna Janutaitė 
15
21
10
21
 15'
7
21
14
21
 15'
20
22
11
21
 16'
77/127
-50
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Karolis Poškus 
 Agnė Navickaitė 
6
21
21
14
21
13
 28'
21
17
21
11
 16'
21
13
21
12
 20'
132/101
31
3
1
2 Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
21
6
14
21
13
21
 28'
21
19
21
16
 19'
21
12
21
12
 18'
132/107
25
2
2
3 Agnius Tamošaitis 
 Dovilė Morkvėnaitė 
17
21
11
21
 16'
19
21
16
21
 19'
21
15
21
16
 15'
105/115
-10
1
3
4 Rytis Pratusevičius 
 Rima Cikockaitė 
13
21
12
21
 20'
12
21
12
21
 18'
15
21
16
21
 15'
80/126
-46
0
4



2018-03-03  
   1-a vieta
 2    Karolis Poškus,  Agnė Navickaitė  
[25] 11:00   K.Poškus, A.Navickaitė
 3    Mindaugas Danys,  Indrė Semaškienė   21:14  18:21  21:16 [26']
   



2018-03-03  
   3-a vieta
 1    Vidmantas Jonikas,  Agnė Krušataitė  
[26] 11:00   V.Jonikas, A.Krušataitė
 4    Jonas Seniūnas,  Rūta Bubulienė   20:22  21:9  25:23 [33']
   



2018-03-03  
   5-a vieta
 5    Gytis Celencevičius,  Živilė Nečejauskaitė  
[27] 11:00   A.Tamošaitis, D.Morkvėnaitė
 6    Agnius Tamošaitis,  Dovilė Morkvėnaitė   21:14  21:13 [16']
   



2018-03-03  
   7-a vieta
 7    Aldas Maziliauskas,  Kotryna Janutaitė  
[28] 11:00   A.Maziliauskas, K.Janutaitė
 8    Rytis Pratusevičius,  Rima Cikockaitė   22:24  21:12  21:9 [25']
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.