Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Ramūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius        
 32       ->        
  [159] 18:45    R.Bilius      
 17   Aurimas Kamantauskas      21:10  21:17 [16']      
[151] 18:15    M.Armonas        
 16   Marius Armonas    21:15  21:13 [16']        
    [175] 19:40    R.Bilius    
 9   Jonas Bartkus        21:10  21:15 [14']    
 J.Bartkus        
 24       ->        
  [160] 18:45    E.Merkevičius      
 25         21:13  21:14 [16']      
 E.Merkevičius        
 8   Egidijus Merkevičius    ->        
      [188] 20:40    R.Bilius  
 5   Martynas Povilaitis          21:18  21:11 [19']  
 M.Povilaitis        
 28       ->        
  [161] 18:45    J.Nekrasov      
 21   Karolis Narkevičius      21:18  24:26  21:18 [46']      
[152] 18:15    J.Nekrasov        
 12   Jevgenij Nekrasov    21:13  21:17 [19']        
    [176] 19:40    D.Juodsnukis    
 13   Pavel Gusev        21:16  21:7 [19']    
[153] 18:15    P.Gusev        
 20   Rytis Vasiliauskas    21:13  21:13 [20']        
  [162] 18:45    D.Juodsnukis      
 29         21:13  21:14 [22']      
 D.Juodsnukis        
 4   Dalius Juodsnukis    ->         1-a vieta
        [198] 21:10    R.Bilius
 3   Tadas Supronas            21:18  21:16 [19']
 T.Supronas        
 30       ->        
  [163] 19:10    T.Supronas      
 19   Adomas Kovarskas      23:21  21:9 [18']      
[154] 18:15    K.Vilkevičius        
 14   Kasparas Vilkevičius    21:12  21:11 [12']        
    [177] 19:40    E.Joly-testault    
 11   Tomas Grigas        21:17  21:12 [19']    
[155] 18:45    R.Pauliukevičius        
 22   Rimas Pauliukevičius    21:19  21:11 [19']        
  [164] 19:10    E.Joly-testault      
 27         21:10  21:10 [13']      
 E.Joly-testault        
 6   Ervan Joly-testault    ->        
      [189] 20:40    M.Akucevičius  
 7   Juozas Adomaitis          21:12  21:16 [18']  
 J.Adomaitis        
 26       ->        
  [165] 19:10    J.Adomaitis      
 23         21:17  21:12 [19']      
 A.Olšauskas        
 10   Artūras Olšauskas    ->        
    [178] 19:40    M.Akucevičius    
 15   Gytis Celencevičius        21:15  21:13 [18']    
[156] 18:45    G.Celencevičius        
 18   Benas Šemeta    21:16  21:16 [20']      D.Juodsnukis   3-a vieta
  [166] 19:10    M.Akucevičius   [199] 21:10    D.Juodsnukis
 31         21:15  21:14 [19']    E.Joly-testault   12:21  21:16  21:19 [33']
 M.Akucevičius        
 2   Marius Akucevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Merkevičius    
      [190] 20:40    J.Nekrasov  
       J.Nekrasov   14:21  21:13  21:18 [33']   5-a vieta
           T.Supronas
       T.Supronas     21:12  21:15 [20']
      [191] 20:40    T.Supronas  
       J.Adomaitis   21:19  21:19 [20']  
           
           
         E.Merkevičius   7-a vieta
           E.Merkevičius
         J.Adomaitis   21:19  9:21  21:18 [27']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Armonas      
    [179] 19:40    M.Armonas    
     J.Bartkus   21:18  20:22  21:17 [33']    
      [192] 20:40    P.Gusev  
     M.Povilaitis     21:17  19:21  21:13 [35']  
    [180] 20:10    P.Gusev    
     P.Gusev   21:19  21:19 [26']     9-a vieta
       
     K.Vilkevičius       ->
    [181] 20:10    K.Vilkevičius    
     R.Pauliukevičius   21:12  21:18 [13']    
      [193] 20:40    K.Vilkevičius  
     A.Olšauskas     21:13  21:15 [17']  
    [182] 20:10    G.Celencevičius    
     G.Celencevičius   21:18  21:16 [24']    
           
         M.Armonas   11-a vieta
       
         G.Celencevičius   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Bartkus    
         M.Povilaitis  
       M.Povilaitis   21:13  21:15 [19']   13-a vieta
       
       R.Pauliukevičius     ->
       
       A.Olšauskas   ->  
           
           
         J.Bartkus   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Kamantauskas      
   A.Kamantauskas   ->      
     A.Kamantauskas    
      ->    
   .      
    ->      
      [183] 20:10    K.Narkevičius  
        21:13  21:19 [15']  
   K.Narkevičius      
   K.Narkevičius   ->      
    [167] 19:10    K.Narkevičius    
   R.Vasiliauskas     13:21  21:16  23:21 [28']    
   R.Vasiliauskas      
    ->       17-a vieta
        [194] 20:40    K.Narkevičius
          20:22  22:20  25:23 [34']
   A.Kovarskas      
   A.Kovarskas   ->      
    [168] 19:10    A.Kovarskas    
   T.Grigas     18:21  21:11  21:15 [34']    
   T.Grigas      
    ->      
      [184] 20:10    A.Kovarskas  
        21:17  24:22 [20']  
   .      
    ->      
     B.Šemeta    
   B.Šemeta     ->    
   B.Šemeta      
    ->    A.Kamantauskas   19-a vieta
       
         B.Šemeta   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       R.Vasiliauskas  
       R.Vasiliauskas   ->   21-a vieta
       
       T.Grigas     ->
       T.Grigas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 103 ... 107 108 
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.