Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es), Data: 2020-03-07, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [91] 14:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9   Marija Šiaučiūnaitė 
 Judita Vadeikienė 
    21:15  21:7 [17']    
[70] 13:25    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė      
 8   Vaida Žitlinskaitė 
 Justė Kazakauskaitė 
  16:21  24:22  21:15 [32']      
    [113] 15:50    I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
      21:11  14:21  21:9 [27']  
[71] 13:25    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 12   Evelina Keturakytė 
 Aušra Montvydaitė 
  21:23  21:11  21:17 [27']      
  [92] 14:50    R.Gečaitė, U.Pūkaitė    
 13   Roberta Milašauskaitė 
 Lina Venckutė 
    21:19  21:14 [16']    
[72] 13:25    R.Gečaitė, U.Pūkaitė      
 4   Rugilė Gečaitė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:13  21:12 [16']       1-a vieta
      [131] 17:15    J.Puchova, J.Ramaneckienė
 3   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
        21:18  22:20 [20']
[73] 13:25    A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 14   Irina Jasiūnienė 
 Karolina Merkevičiūtė 
  21:14  21:15 [16']      
  [93] 14:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 11   Diana Lubė 
 Eglė Markelytė 
    21:14  18:21  21:15 [33']    
[74] 13:55    G.Plečkaitytė, V.Suško      
 6   Gintarė Plečkaitytė 
 Viktorija Suško 
  22:20  14:21  21:9 [26']      
    [114] 15:50    J.Puchova, J.Ramaneckienė  
 7   Laura Paulauskaitė 
 Kotryna Remeikaitė 
      22:20  21:12 [20']  
[75] 13:55    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  22:20  14:21  21:17 [28']      
  [94] 14:50    J.Puchova, J.Ramaneckienė    
 15         21:13  21:12 [14']    
 J.Puchova, J.Ramaneckienė      
 2   Jelena Puchova 
 Jelena Ramaneckienė 
  ->    R.Gečaitė, U.Pūkaitė   3-a vieta
      [132] 17:15    A.Pakšytė, A.Brikaitė
       A.Pakšytė, A.Brikaitė   21:16  21:12 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė    
    [115] 16:20    M.Šiaučiūnaitė, J.Vadeikienė  
     N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   21:15  18:21  22:20 [32']   5-a vieta
      [133] 17:15    G.Plečkaitytė, V.Suško
     G.Plečkaitytė, V.Suško     21:18  21:16 [22']
    [116] 16:20    G.Plečkaitytė, V.Suško  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:19  21:16 [20']  
         
         
       N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   7-a vieta
     
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė    
   V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   ->    
    [117] 16:20    E.Keturakytė, A.Montvydaitė  
   E.Keturakytė, A.Montvydaitė     14:21  21:17  21:16 [25']  
  [95] 14:50    E.Keturakytė, A.Montvydaitė    
   R.Milašauskaitė, L.Venckutė   23:21  21:12 [18']     9-a vieta
      [134] 17:15    L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė
   I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė       21:18  21:15 [17']
  [96] 14:50    D.Lubė, E.Markelytė    
   D.Lubė, E.Markelytė   21:16  21:23  21:13 [28']    
    [118] 16:20    L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė     19:21  21:17  21:11 [24']  
   L.Paulauskaitė, K.Remeikaitė    
    ->    
         
       V.Žitlinskaitė, J.Kazakauskaitė   11-a vieta
     
       D.Lubė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė  
     R.Milašauskaitė, L.Venckutė   ->   13-a vieta
     
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė     ->
     I.Jasiūnienė, K.Merkevičiūtė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 103 104 
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.