Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės, Data: 2004-05-08, Vieta: Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir sporto kompleksas  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vaidotas Česnavičius 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Česnavičius, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   V.Česnavičius, G.Voitechovskaja    
 9   Tadas Šeženis 
 Anna Semionova 
    15:0  15:0    
 T.Šeženis, A.Semionova      
 8   Vaidotas Prevelis 
 Aivara Kaladytė 
  17:16  15:7      
     V.Česnavičius, G.Voitechovskaja  
 5   Augustinas Narkis 
 Laura Bojarskaitė 
      15:8  15:4  
 A.Narkis, L.Bojarskaitė      
 12   Marius Ščelys 
 Amanda Meirytė 
  15:1  15:3      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 13   Aivaras Maskaliūnas 
 Giedrė Liorančaitė 
    15:2  15:13    
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 4   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  15:1  15:1       1-a vieta
       A.Plavin, O.Jaciuk
 3   Žygimantas Eismontas 
 Julija Račinskytė 
        15:12  15:7
 Ž.Eismontas, J.Račinskytė      
 14   Karolis Bautrėnas 
 Gintarė Katauskytė 
  15:1  15:3      
   Ž.Eismontas, J.Račinskytė    
 11   Edvinas Jakubauskas 
 Lauryna Šidlauskaitė 
    15:5  15:10    
 K.Bartoševičius, D.Jaciuk      
 6   Karolis Bartoševičius 
 Diana Jaciuk 
  15:0  15:5      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 7   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      15:1  15:2  
 A.Jockus, D.Katkutė      
 10   Alvydas Jockus 
 Džiuljeta Katkutė 
  15:12  11:15  15:13      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 15         15:3  15:0    
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 2   Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  ->    E.Slušnys, D.Kairytė   3-a vieta
       E.Slušnys, D.Kairytė
       Ž.Eismontas, J.Račinskytė   15:8  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Šeženis, A.Semionova    
     
     A.Narkis, L.Bojarskaitė   ->   5-a vieta
     
     K.Bartoševičius, D.Jaciuk     
     
     A.Jockus, D.Katkutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   V.Prevelis, A.Kaladytė   ->    
     
   M.Ščelys, A.Meirytė       
     
   A.Maskaliūnas, G.Liorančaitė   ->     9-a vieta
     
   K.Bautrėnas, G.Katauskytė       
     
   E.Jakubauskas, L.Šidlauskaitė   ->    
     
   L.Litvinas, I.Starevičiutė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 ... 107 108 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.