Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės, Data: 2003-11-08, Vieta: Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius    Dėl 1-8 vietos      
 Š.Bilius      
 16   Lukas Litvinas    15:0  15:0      
   Š.Bilius    
 9   Benas Armolaitis      15:1  15:3    
 A.Girdžijauskas      
 8   Andrius Girdžijauskas    15:5  15:5      
     Š.Bilius  
 5   Ramūnas Stapušaitis        15:6  15:5  
 R.Stapušaitis      
 12   Vaidotas Česnavičius    15:0  15:1      
   A.Mizgiris    
 13   Rokas Bareišis      15:5  15:3    
 A.Mizgiris      
 4   Aurimas Mizgiris    15:0  15:2       1-a vieta
       Š.Bilius
 3   Dovydas Razas          15:10  15:10
 D.Razas      
 14   Andrius Belokonenko    15:0  15:0      
   D.Razas    
 11   Denis Spivačenko      15:2  15:7    
 K.Dauskurtas      
 6   Kazimieras Dauskurtas    15:12  15:3      
     D.Razas  
 7   Edvinas Jenkus        15:2  15:13  
 E.Jenkus      
 10   Mantas Stasiulis    14:17  17:14  15:4      
   A.Kovaliov    
 15   Marius Ščelys      15:7  15:11    
 A.Kovaliov      
 2   Aleksandr Kovaliov    15:0  15:0    A.Mizgiris   3-a vieta
       A.Mizgiris
       A.Kovaliov   15:8  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Girdžijauskas    
     R.Stapušaitis  
     R.Stapušaitis   15:3  15:9   5-a vieta
       R.Stapušaitis
     K.Dauskurtas     15:2  15:6
     K.Dauskurtas  
     E.Jenkus   15:8  12:15  15:8  
         
         
       A.Girdžijauskas   7-a vieta
       E.Jenkus
       E.Jenkus   15:9  8:15  15:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
   L.Litvinas      
   B.Armolaitis    
   B.Armolaitis   15:1  15:0    
     B.Armolaitis  
   V.Česnavičius     15:3  15:12  
   V.Česnavičius    
   R.Bareišis   15:5  15:1     9-a vieta
       M.Stasiulis
   A.Belokonenko       15:4  10:15  15:10
   D.Spivačenko    
   D.Spivačenko   15:0  15:0    
     M.Stasiulis  
   M.Stasiulis     15:3  15:0  
   M.Stasiulis    
   M.Ščelys   15:0  15:3    
         
       V.Česnavičius   11-a vieta
       D.Spivačenko
       D.Spivačenko   15:2  15:4
         
      Dėl 13-16 vietos    
     L.Litvinas    
     L.Litvinas  
     R.Bareišis   15:6  15:6   13-a vieta
       L.Litvinas
     A.Belokonenko     15:7  15:3
     M.Ščelys  
     M.Ščelys   14:15  15:13  15:7  
         
         
       R.Bareišis   15-a vieta
       A.Belokonenko
       A.Belokonenko   15:12  15:8
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.