Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės, Data: 2003-11-08, Vieta: Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Oksana Jaciuk    Dėl 1-8 vietos      
 O.Jaciuk      
 16   Viktorija Tverskaja    11:1  11:1      
   O.Jaciuk    
 9   Julija Račinskytė      11:3  11:1    
 R.Gečaitė      
 8   Rugilė Gečaitė    11:8  1:11  11:4      
     G.Voitechovskaja  
 5   Gerda Voitechovskaja        11:6  11:5  
 G.Voitechovskaja      
 12   Viktorija Guseva    11:4  11:2      
   G.Voitechovskaja    
 13   Anna Kosmač      11:6  11:4    
 D.Navickienė      
 4   Deima Navickienė    11:4  11:0       1-a vieta
       J.Novik
 3   Ugnė Vasiliauskaitė          9:11  11:5  11:0
 U.Vasiliauskaitė      
 14   Diana Jaciuk    11:0  11:1      
   U.Vasiliauskaitė    
 11   Indrė Adomaitytė      11:2  11:5    
 U.Rokaitė      
 6   Urtė Rokaitė    11:0  11:2      
     J.Novik  
 7   Laura Bojarskaitė        13:10  13:10  
 V.Špelverytė      
 10   Vaida Špelverytė    3:11  11:7  11:4      
   J.Novik    
 15   Evelina Rudokaitė      11:4  11:5    
 J.Novik      
 2   Jevgenija Novik    11:5  11:2    O.Jaciuk   3-a vieta
       O.Jaciuk
       U.Vasiliauskaitė   11:2  11:9
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Gečaitė    
     D.Navickienė  
     D.Navickienė   11:6  11:2   5-a vieta
       D.Navickienė
     U.Rokaitė     11:7  9:11  11:8
     U.Rokaitė  
     V.Špelverytė   11:7  11:4  
         
         
       R.Gečaitė   7-a vieta
       R.Gečaitė
       V.Špelverytė   11:9  11:4
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Tverskaja      
   J.Račinskytė    
   J.Račinskytė   11:9  11:3    
     J.Račinskytė  
   V.Guseva     11:2  11:2  
   A.Kosmač    
   A.Kosmač   11:7  11:13  11:7     9-a vieta
       L.Bojarskaitė
   D.Jaciuk       11:3  11:3
   I.Adomaitytė    
   I.Adomaitytė   11:8  7:11  11:6    
     L.Bojarskaitė  
   L.Bojarskaitė     11:2  11:2  
   L.Bojarskaitė    
   E.Rudokaitė   11:1  11:3    
         
       A.Kosmač   11-a vieta
       I.Adomaitytė
       I.Adomaitytė   11:2  11:4
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Tverskaja    
     V.Guseva  
     V.Guseva   11:3  11:1   13-a vieta
       V.Guseva
     D.Jaciuk     11:4  11:6
     E.Rudokaitė  
     E.Rudokaitė   9:11  11:6  11:6  
         
         
       V.Tverskaja   15-a vieta
       D.Jaciuk
       D.Jaciuk   11:3  11:5
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.