Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2004-03-13, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kristina Dovydaitytė    Dėl 1-8 vietos      
 K.Dovydaitytė      
 16   Žaidėjas Nerodomas    11:0  11:1      
   K.Dovydaitytė    
 9   Julija Račinskytė      11:2  11:0    
 J.Račinskytė      
 8   Greta Bertauskaitė    11:1  11:2      
     K.Dovydaitytė  
 5   Ugnė Vasiliauskaitė        11:1  11:3  
 U.Vasiliauskaitė      
 12   Indrė Tenytė    11:7  11:5      
   J.Novik    
 13   Urtė Rokaitė      11:9  11:2    
 J.Novik      
 4   Jevgenija Novik    11:8  11:6       1-a vieta
       K.Dovydaitytė
 3   Anastasija Tolstaja          11:2  11:9
 A.Tolstaja      
 14   Laura Bojarskaitė    11:3  11:4      
   A.Tolstaja    
 11   Jurgita Bazytė      6:11  11:2  11:5    
 G.Voitechovskaja      
 6   Gerda Voitechovskaja    11:8  11:9      
     A.Stapušaitytė  
 7   Oksana Jaciuk        11:2  11:1  
 O.Jaciuk      
 10   Kornelija Kanytė    11:0  11:0      
   A.Stapušaitytė    
 15   Vaida Špelverytė      11:4  11:2    
 A.Stapušaitytė      
 2   Akvilė Stapušaitytė    11:2  11:3    J.Novik   3-a vieta
       A.Tolstaja
       A.Tolstaja   11:9  11:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Račinskytė    
     U.Vasiliauskaitė  
     U.Vasiliauskaitė   11:7  11:2   5-a vieta
       U.Vasiliauskaitė
     G.Voitechovskaja     11:6  11:7
     G.Voitechovskaja  
     O.Jaciuk   11:2  3:11  13:12  
         
         
       J.Račinskytė   7-a vieta
       O.Jaciuk
       O.Jaciuk   11:5  11:1
         
    Dėl 9-16 vietos      
   Ž.Nerodomas      
   G.Bertauskaitė    
   G.Bertauskaitė   11:6  11:6    
     G.Bertauskaitė  
   I.Tenytė     11:9  11:6  
   I.Tenytė    
   U.Rokaitė   11:9  11:8     9-a vieta
       G.Bertauskaitė
   L.Bojarskaitė       13:11  11:6
   J.Bazytė    
   J.Bazytė   11:5  11:9    
     K.Kanytė  
   K.Kanytė     11:9  11:8  
   K.Kanytė    
   V.Špelverytė   11:8  11:8    
         
       I.Tenytė   11-a vieta
       J.Bazytė
       J.Bazytė   11:8  9:11  13:12
         
      Dėl 13-16 vietos    
     Ž.Nerodomas    
     U.Rokaitė  
     U.Rokaitė   11:1  11:2   13-a vieta
       U.Rokaitė
     L.Bojarskaitė     11:8  11:7
     L.Bojarskaitė  
     V.Špelverytė   11:9  11:9  
         
         
       Ž.Nerodomas   15-a vieta
       V.Špelverytė
       V.Špelverytė   11:3  11:4
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 ... 107 108 
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.