Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 m. sporto vilčių žaidynės, Data: 2004-06-19, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17   Gabija Čekauskaitė      21:10      
 _.__________        
 16   __________ __________    21:19        
     A.Stapušaitytė    
 9   Deima Navickienė        11:1  11:5    
 D.Navickienė        
 24   Indrė Starevičiutė    21:4        
   U.Rokaitė      
 25   Karolina Armalytė      21:8      
 U.Rokaitė        
 8   Urtė Rokaitė    21:0        
       A.Stapušaitytė  
 5   Oksana Jaciuk          11:1  11:3  
 O.Jaciuk        
 28   Eglė Galentaitė    21:0        
   O.Jaciuk      
 21   Gintarė Katauskytė      21:5      
 R.Gečaitė        
 12   Rugilė Gečaitė    21:1        
     O.Jaciuk    
 13   Gintė Pačkauskaitė        11:9  11:7    
 G.Pačkauskaitė        
 20   Vita Pilitauskaitė    21:6        
   U.Vasiliauskaitė      
 29   Rasa Kirchovaitė      21:5      
 U.Vasiliauskaitė        
 4   Ugnė Vasiliauskaitė    21:1         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3   Jevgenija Novik            11:2  11:2
 J.Novik        
 30   Akvilė Jaškūnaitė    21:0        
   J.Novik      
 19   Lina Masalskytė      21:6      
 S.Buitkutė        
 14   Sabina Buitkutė    21:7        
     J.Novik    
 11   Laura Bojarskaitė        11:8  7:11  11:5    
 L.Bojarskaitė        
 22   Giedrė Liorančaitė    21:0        
   G.Voitechovskaja      
 27   Lauryna Šidlauskaitė      21:18      
 G.Voitechovskaja        
 6   Gerda Voitechovskaja    21:0        
       A.Tolstaja  
 7   Julija Račinskytė          11:9  11:2  
 J.Račinskytė        
 26   Džiuljeta Katkutė    21:1        
   J.Račinskytė      
 23   Laura Šertvitytė      21:2      
 V.Špelverytė        
 10   Vaida Špelverytė    21:0        
     A.Tolstaja    
 15   Greta Bertauskaitė        11:7  11:7    
 A.Meirytė        
 18   Amanda Meirytė    23:22      O.Jaciuk   3-a vieta
   A.Tolstaja    O.Jaciuk
 31         21:1    J.Novik   11:0  11:5
 A.Tolstaja        
 2   Anastasija Tolstaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Rokaitė    
       U.Rokaitė  
       U.Vasiliauskaitė   5:11  11:9  1:0   5-a vieta
         G.Voitechovskaja
       G.Voitechovskaja     11:3  11:0
       G.Voitechovskaja  
       J.Račinskytė   11:6  11:1  
           
           
         U.Vasiliauskaitė   7-a vieta
         J.Račinskytė
         J.Račinskytė   11:2  11:1
      Dėl 9-16 vietos      
     _.__________      
     D.Navickienė    
     D.Navickienė   21:3    
       D.Navickienė  
     R.Gečaitė     21:15  
     R.Gečaitė    
     G.Pačkauskaitė   21:8     9-a vieta
         L.Bojarskaitė
     S.Buitkutė       21:18
     L.Bojarskaitė    
     L.Bojarskaitė   21:11    
       L.Bojarskaitė  
     V.Špelverytė     21:10  
     V.Špelverytė    
     A.Meirytė   21:4    
           
         R.Gečaitė   11-a vieta
         R.Gečaitė
         V.Špelverytė   21:5
           
        Dėl 13-16 vietos    
       _.__________    
       G.Pačkauskaitė  
       G.Pačkauskaitė   21:14   13-a vieta
         S.Buitkutė
       S.Buitkutė     21:15
       S.Buitkutė  
       A.Meirytė   21:6  
           
           
         _.__________   15-a vieta
         _.__________
    Dėl 17-32 vietos      A.Meirytė   21:3
         
   G.Čekauskaitė      
   G.Čekauskaitė   ->      
     G.Čekauskaitė    
   I.Starevičiutė     21:6    
   I.Starevičiutė      
   K.Armalytė   21:1      
       G.Čekauskaitė  
   E.Galentaitė       21:13  
   G.Katauskytė      
   G.Katauskytė   21:2      
     V.Pilitauskaitė    
   V.Pilitauskaitė     21:1    
   V.Pilitauskaitė      
   R.Kirchovaitė   21:1       17-a vieta
         G.Bertauskaitė
   A.Jaškūnaitė         21:4
   L.Masalskytė      
   L.Masalskytė   21:2      
     L.Šidlauskaitė    
   G.Liorančaitė     21:17    
   L.Šidlauskaitė      
   L.Šidlauskaitė   21:19      
       G.Bertauskaitė  
   D.Katkutė       21:11  
   D.Katkutė      
   L.Šertvitytė   21:2      
     G.Bertauskaitė    
   G.Bertauskaitė     21:2    
   G.Bertauskaitė      
    ->    V.Pilitauskaitė   19-a vieta
         V.Pilitauskaitė
         L.Šidlauskaitė   21:6
           
        Dėl 21-24 vietos    
       I.Starevičiutė    
       I.Starevičiutė  
       G.Katauskytė   21:8   21-a vieta
         I.Starevičiutė
       L.Masalskytė     21:12
       D.Katkutė  
       D.Katkutė   21:14  
           
           
         G.Katauskytė   23-a vieta
         L.Masalskytė
         L.Masalskytė   21:16
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Armalytė    
     K.Armalytė   ->    
       R.Kirchovaitė  
     E.Galentaitė     21:8  
     R.Kirchovaitė    
     R.Kirchovaitė   21:7     25-a vieta
         R.Kirchovaitė
     A.Jaškūnaitė       21:14
     A.Jaškūnaitė    
     G.Liorančaitė   21:15    
       A.Jaškūnaitė  
     L.Šertvitytė     21:2  
     L.Šertvitytė    
      ->    
           
         K.Armalytė   27-a vieta
       
         L.Šertvitytė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       E.Galentaitė  
       E.Galentaitė   ->   29-a vieta
       
       G.Liorančaitė     ->
       G.Liorančaitė  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.