Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 m. sporto vilčių žaidynės, Data: 2004-06-19, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė 
 Vaida Špelverytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė, V.Špelverytė      
 16       ->      
   A.Stapušaitytė, V.Špelverytė    
 9   Žaidėjas Nerodomas 
 Amanda Meirytė 
    15:3  15:3    
 G.Buitkutė, V.Pilitauskaitė      
 8   Giedrė Buitkutė 
 Vita Pilitauskaitė 
  21:8      
     A.Stapušaitytė, V.Špelverytė  
 5   Urtė Rokaitė 
 Laura Bojarskaitė 
      15:6  15:1  
 U.Rokaitė, L.Bojarskaitė      
 12   Lina Masalskytė 
 Indrė Starevičiutė 
  21:4      
   U.Rokaitė, L.Bojarskaitė    
 13   Karolina Armalytė 
 Eglė Galentaitė 
    15:17  15:13  17:16    
 U.Vasiliauskaitė, J.Račinskytė      
 4   Ugnė Vasiliauskaitė 
 Julija Račinskytė 
  21:0       1-a vieta
       A.Tolstaja, O.Jaciuk
 3   Jevgenija Novik 
 Gerda Voitechovskaja 
        15:6  15:11
 J.Novik, G.Voitechovskaja      
 14   Džiuljeta Katkutė 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  21:1      
   J.Novik, G.Voitechovskaja    
 11   Gintarė Katauskytė 
 Giedrė Liorančaitė 
    15:7  15:0    
 D.Navickienė, R.Gečaitė      
 6   Deima Navickienė 
 Rugilė Gečaitė 
  21:0      
     A.Tolstaja, O.Jaciuk  
 7   Gintė Pačkauskaitė 
 Gabija Čekauskaitė 
      15:2  15:10  
 G.Pačkauskaitė, G.Čekauskaitė      
 10   Greta Bertauskaitė 
 Laura Šertvitytė 
  21:4      
   A.Tolstaja, O.Jaciuk    
 15   Rasa Kirchovaitė 
 Akvilė Jaškūnaitė 
    15:3  15:0    
 A.Tolstaja, O.Jaciuk      
 2   Anastasija Tolstaja 
 Oksana Jaciuk 
  21:0    U.Rokaitė, L.Bojarskaitė   3-a vieta
       J.Novik, G.Voitechovskaja
       J.Novik, G.Voitechovskaja   17:16  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Buitkutė, V.Pilitauskaitė    
     U.Vasiliauskaitė, J.Račinskytė  
     U.Vasiliauskaitė, J.Račinskytė   21:3   5-a vieta
       U.Vasiliauskaitė, J.Račinskytė
     D.Navickienė, R.Gečaitė     21:19
     D.Navickienė, R.Gečaitė  
     G.Pačkauskaitė, G.Čekauskaitė   21:8  
         
         
       G.Buitkutė, V.Pilitauskaitė   7-a vieta
       G.Pačkauskaitė, G.Čekauskaitė
       G.Pačkauskaitė, G.Čekauskaitė   21:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Nerodomas, A.Meirytė    
   Ž.Nerodomas, A.Meirytė   ->    
     Ž.Nerodomas, A.Meirytė  
   L.Masalskytė, I.Starevičiutė     21:16  
   L.Masalskytė, I.Starevičiutė    
   K.Armalytė, E.Galentaitė   21:0     9-a vieta
       Ž.Nerodomas, A.Meirytė
   D.Katkutė, L.Šidlauskaitė       21:16
   D.Katkutė, L.Šidlauskaitė    
   G.Katauskytė, G.Liorančaitė   21:19    
     D.Katkutė, L.Šidlauskaitė  
   G.Bertauskaitė, L.Šertvitytė     21:5  
   G.Bertauskaitė, L.Šertvitytė    
   R.Kirchovaitė, A.Jaškūnaitė   21:17    
         
       L.Masalskytė, I.Starevičiutė   11-a vieta
       L.Masalskytė, I.Starevičiutė
       G.Bertauskaitė, L.Šertvitytė   21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Armalytė, E.Galentaitė  
     K.Armalytė, E.Galentaitė   ->   13-a vieta
       G.Katauskytė, G.Liorančaitė
     G.Katauskytė, G.Liorančaitė     21:3
     G.Katauskytė, G.Liorančaitė  
     R.Kirchovaitė, A.Jaškūnaitė   21:7  
         
         
        15-a vieta
       R.Kirchovaitė, A.Jaškūnaitė
       R.Kirchovaitė, A.Jaškūnaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 ... 106 107 
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.