Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės, Data: 2004-05-28, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-17 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17   Rytis Šilinga      15:0  15:0      
 R.Šilinga        
 16   Giedrius Lukošius    14:15  15:8  15:7        
     A.Plavin    
 9   Martynas Prevelis        15:5  15:0    
 M.Prevelis        
 24       ->        
   V.Vaškius      
 25         15:4  15:9      
 V.Vaškius        
 8   Vilimas Vaškius    ->        
       A.Plavin  
 5   Saulius Šaltmeris          15:1  15:3  
 S.Šaltmeris        
 28       ->        
   S.Šaltmeris      
 21         15:4  15:2      
 M.Pranauskas        
 12   Mantas Pranauskas    ->        
     D.Vitkauskas    
 13   Marius Ščelys        15:13  15:12    
 M.Ščelys        
 20       ->        
   D.Vitkauskas      
 29         15:1  15:0      
 D.Vitkauskas        
 4   Daumantas Vitkauskas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3   Vaidotas Česnavičius            15:6  17:15
 V.Česnavičius        
 30       ->        
   V.Česnavičius      
 19   Ernestas Stonkus      15:0  15:1      
 M.Paulauskas        
 14   Marius Paulauskas    ->        
     V.Česnavičius    
 11   Gabrielius Šukys        15:4  17:14    
 G.Šukys        
 22       ->        
   E.Liubertas      
 27         15:2  15:3      
 E.Liubertas        
 6   Edvardas Liubertas    ->        
       E.Slušnys  
 7   Lukas Litvinas          15:3  17:15  
 L.Litvinas        
 26       ->        
   L.Litvinas      
 23         17:14  15:8      
 A.Jockus        
 10   Alvydas Jockus    ->        
     E.Slušnys    
 15   Paulius Lukošius        15:2  15:2    
 P.Lukošius        
 18   Arūnas Guk    ->      D.Vitkauskas   3-a vieta
   E.Slušnys    V.Česnavičius
 31         15:1  15:0    V.Česnavičius   17:16  15:8
 E.Slušnys        
 2   Edgaras Slušnys    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Vaškius    
       S.Šaltmeris  
       S.Šaltmeris   15:7  15:2   5-a vieta
         E.Liubertas
       E.Liubertas     15:9  3:15  15:9
       E.Liubertas  
       L.Litvinas   15:10  15:4  
           
           
         V.Vaškius   7-a vieta
         V.Vaškius
         L.Litvinas   15:9  15:2
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Šilinga      
     M.Prevelis    
     M.Prevelis   15:5  15:1    
       M.Pranauskas  
     M.Pranauskas     15:7  15:4  
     M.Pranauskas    
     M.Ščelys   8:15  15:10  15:4     9-a vieta
         A.Jockus
     M.Paulauskas       12:15  17:14  15:11
     G.Šukys    
     G.Šukys   15:9  15:0    
       A.Jockus  
     A.Jockus     15:12  15:11  
     A.Jockus    
     P.Lukošius   15:1  16:17  15:8    
           
         M.Prevelis   11-a vieta
         M.Prevelis
         G.Šukys   11:15  15:9  15:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Šilinga    
       M.Ščelys  
       M.Ščelys   15:4  15:0   13-a vieta
         M.Ščelys
       M.Paulauskas     17:14  15:12
       M.Paulauskas  
       P.Lukošius   15:6  15:8  
           
           
         R.Šilinga   15-a vieta
         R.Šilinga
    Dėl 17-32 vietos      P.Lukošius   15:5  15:4
         
   G.Lukošius      
   G.Lukošius   ->      
     G.Lukošius    
      ->    
   .      
    ->      
       G.Lukošius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         G.Lukošius
          15:0  15:1
   E.Stonkus      
   E.Stonkus   ->      
     E.Stonkus    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Guk  
        17:16  15:8  
   .      
    ->      
     A.Guk    
   A.Guk     ->    
   A.Guk      
    ->     19-a vieta
         E.Stonkus
         E.Stonkus   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 104 
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
LIETUVOS BADMINTONO MĖGĖJŲ 'GRAND PRIX'
2004-10-09 00:00 2004-10-09 00:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V  
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.