Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti, Data: 2019-09-14, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14 2019-09-14  
 1   Guntis Pirktinš 
 Jolanta Sereckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[19] 11:05   G.Pirktinš, J.Sereckienė      
 16   Raimondas Ubis 
 Renata Stulgienė 
  21:10  21:15 [27']      
  [27] 11:55   G.Pirktinš, J.Sereckienė    
 9   Valdas Kundrotas 
 Toma Mackevičienė 
    22:20  21:11 [25']    
[20] 11:05   A.Sirbikė, S.Kliaubienė      
 8   Artūras Sirbikė 
 Skaistė Kliaubienė 
  23:21  21:15 [25']      
    [39] 13:10   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė  
 5   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
      21:15  22:24  21:12 [33']  
[21] 11:05   A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 12   Saulius Rukša 
 Diana Darbutienė 
  18:21  21:13  21:12 [34']      
  [28] 11:55   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė    
 13   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
    15:21  21:14  21:9 [33']    
[22] 11:30   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Eglė Atkočiūnienė 
  21:13  21:11 [26']       1-a vieta
      [51] 14:00   A.Petkevičius, E.Atkočiūnienė
 3   Aigars Brečs 
 Loreta Šiaučiūnienė 
        21:17  21:15 [24']
[23] 11:30   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė      
 14   Edmundas Daukintis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:12  21:6 [18']      
  [29] 11:55   W.Harder, M.Petreikytė    
 11   Simonas Paulauskas 
 Jurita Repšienė 
    21:13  21:11 [21']    
[24] 11:30   W.Harder, M.Petreikytė      
 6   Wulf Harder 
 Monika Petreikytė 
  18:21  21:14  20:11 [34']      
    [40] 13:10   W.Harder, M.Petreikytė  
 7   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:14  18:21  21:13 [31']  
[25] 11:30   K.Krūminas, G.Krūminienė      
 10   Romans Galuza 
 Ilze Gūtmane 
  21:5  21:4 [19']      
  [30] 12:20   K.Krūminas, G.Krūminienė    
 15   Tomas Šorius 
 Agnė Stankutė 
    17:21  21:19  21:14 [30']    
[26] 11:55   E.Petrošius, V.Slušnienė      
 2   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
  21:13  16:21  21:16 [28']    G.Pirktinš, J.Sereckienė   3-a vieta
      [52] 14:25   K.Krūminas, G.Krūminienė
       K.Krūminas, G.Krūminienė   21:17  20:22  21:12 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Sirbikė, S.Kliaubienė    
    [41] 13:10   A.Sirbikė, S.Kliaubienė  
     A.Andreliūnas, D.Sunklodė   21:15  21:16 [25']   5-a vieta
      [53] 14:25   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė
     A.Brečs, L.Šiaučiūnienė     21:10  18:21  21:16 [35']
    [42] 13:10   A.Brečs, L.Šiaučiūnienė  
     E.Petrošius, V.Slušnienė   21:11  21:6 [18']  
         
         
       A.Andreliūnas, D.Sunklodė   7-a vieta
      [54] 14:25   A.Andreliūnas, D.Sunklodė
       E.Petrošius, V.Slušnienė   21:12  18:21  21:17 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Ubis, R.Stulgienė      
  [31] 12:20   R.Ubis, R.Stulgienė    
   V.Kundrotas, T.Mackevičienė   14:21  21:13  21:8 [31']    
    [43] 13:35   S.Rukša, D.Darbutienė  
   S.Rukša, D.Darbutienė     7:21  21:12  21:17 [27']  
  [32] 12:20   S.Rukša, D.Darbutienė    
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:18  21:13 [23']     9-a vieta
      [55] 14:25   T.Šorius, A.Stankutė
   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė       21:19  12:21  21:17 [36']
  [33] 12:20   E.Daukintis, E.Žakevičiūtė    
   S.Paulauskas, J.Repšienė   21:0    
    [44] 13:35   T.Šorius, A.Stankutė  
   R.Galuza, I.Gūtmane     21:14  21:16 [22']  
  [34] 12:20   T.Šorius, A.Stankutė    
   T.Šorius, A.Stankutė   21:13  21:16 [23']    
         
       R.Ubis, R.Stulgienė   11-a vieta
      [56] 14:50   R.Ubis, R.Stulgienė
       E.Daukintis, E.Žakevičiūtė   23:21  21:17 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Kundrotas, T.Mackevičienė    
    [45] 13:35   V.Kundrotas, T.Mackevičienė  
     S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   21:7  21:16 [21']   13-a vieta
      [57] 14:50   V.Kundrotas, T.Mackevičienė
     S.Paulauskas, J.Repšienė     21:15  21:11 [22']
    [46] 13:35   R.Galuza, I.Gūtmane  
     R.Galuza, I.Gūtmane   21:0  
         
         
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   15-a vieta
      [58] 14:50   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė
       S.Paulauskas, J.Repšienė   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 105 106 107 
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.