Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP5], Data: 2020-02-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.6 
 10           4.8 
   7           2.4 
 11           8 
 Suaug C 
   8           0.8 
   3     1       0.4 
   6           1.4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   29 d.  10:00  Suaug B   VD    D.Mazėtis  S.Jurkevičius   21:18  21:15    R.Ražanauskas  M.Armonas   17  
 2   29 d.  10:00  Suaug B   VD    J.Pauliukas  A.Stankevičius   18:21  21:17  21:15    R.Sinius  A.Andreliūnas   31  
 3   29 d.  10:00  Suaug B   MD    A.Montvydaitė  R.Ulozaitė   18:21  7:21    V.Giedra  E.Ramanauskaitė   15  
 4   29 d.  10:00  Suaug B   MD    B.Rakštytė  J.Puchova   21:8  19:21  21:14    G.Juršėnaitė  M.Šiaučiūnaitė   26  
 5   29 d.  10:00  Suaug B   MD    A.Venslovė  I.Gudelytė   19:21  9:21    G.Plečkaitytė  V.Suško   14  
 6   29 d.  10:00  Suaug C   VD    D.Likas  A.Butkus   21:9  21:14    A.Murnikovas  D.Navikas   15  
 7   29 d.  10:00  Suaug C   VD    G.Jauniškis  S.Korobovas   21:12  11:21  13:21    E.Milius  R.Kulieša   26  
 8   29 d.  10:00  Suaug C   VD    J.Sadukas  K.Ikamas   14:21  16:21    K.Bužinskis  D.Sirvydis   17  
 9   29 d.  10:30  Suaug C   VD    V.Jankauskas  A.Viruišis   14:21  18:21    D.Ferensas  A.Borisenko   16  
 10   29 d.  10:30  Suaug C   MD    S.Macijauskaitė  A.Šafranovičiūtė   21:18  19:21  13:21    E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  L.Ivanauskaitė   27  
 11   29 d.  10:30  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:9  21:12    D.Mazėtis  S.Jurkevičius   15  
 12   29 d.  10:30  Suaug B   VD    S.Malakauskas  M.Danys   21:16  17:21  16:21    P.Gečas  V.Salietis   31  
 13   29 d.  10:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  A.Olšauskas   21:18  21:11    R.Kanapeckas  S.Kanapeckas   17  
 14   29 d.  10:30  Suaug B   VD    J.Pauliukas  A.Stankevičius   13:21  6:21    L.Vaškevičius  M.Stankevičius   17  
 15   29 d.  10:30  Suaug B   VD    R.Ražanauskas  M.Armonas   21:19  13:21  21:14    R.Sinius  A.Andreliūnas   28  
 16   29 d.  10:30  Suaug B   MD    A.Brikaitė  A.Pakšytė   22:24  21:15  21:11    V.Giedra  E.Ramanauskaitė   31  
 17   29 d.  11:00  Suaug B   MD    B.Rakštytė  J.Puchova   20:22  16:21    G.Plečkaitytė  V.Suško   20  
 18   29 d.  11:00  Suaug B   MD    G.Juršėnaitė  M.Šiaučiūnaitė   21:13  21:19    A.Venslovė  I.Gudelytė   18  
 19   29 d.  11:00  Suaug C   VD    D.Likas  A.Butkus   23:25  15:21    E.Milius  R.Kulieša   22  
 20   29 d.  11:00  Suaug C   VD    D.Ferensas  A.Borisenko   16:21  11:21    K.Bužinskis  D.Sirvydis   16  
 21   29 d.  11:00  Suaug C   VD    A.Murnikovas  D.Navikas   17:21  21:17  20:22    G.Jauniškis  S.Korobovas   35  
 22   29 d.  11:00  Suaug C   VD    V.Jankauskas  A.Viruišis   21:15  21:18    J.Sadukas  K.Ikamas   19  
 23   29 d.  11:00  Suaug C   MD    R.Žigienė  R.Bielinytė   18:21  21:6  21:8    E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  L.Ivanauskaitė   26  
 24   29 d.  11:00  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   16:21  21:17  16:21    P.Gečas  V.Salietis   32  
 25   29 d.  11:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  A.Olšauskas   19:21  15:21    L.Vaškevičius  M.Stankevičius   25  
 26   29 d.  11:30  Suaug B   VD    D.Mazėtis  S.Jurkevičius   18:21  14:21    S.Malakauskas  M.Danys   17  
 27   29 d.  11:30  Suaug B   VD    R.Kanapeckas  S.Kanapeckas   13:21  18:21    J.Pauliukas  A.Stankevičius   21  
 28   29 d.  11:30  Suaug B   MD    A.Brikaitė  A.Pakšytė   21:17  15:21  21:9    G.Plečkaitytė  V.Suško   28  
 29   29 d.  11:30  Suaug B   MD    V.Giedra  E.Ramanauskaitė   21:16  21:12    B.Rakštytė  J.Puchova   18  
 30   29 d.  11:30  Suaug B   MD    A.Montvydaitė  R.Ulozaitė   10:21  13:21    G.Juršėnaitė  M.Šiaučiūnaitė   14  
 31   29 d.  11:30  Suaug C   VD    E.Milius  R.Kulieša   16:21  21:7  21:19    K.Bužinskis  D.Sirvydis   29  
 32   29 d.  11:30  Suaug C   VD    D.Likas  A.Butkus   21:12  21:14    D.Ferensas  A.Borisenko   15  
 33   29 d.  12:00  Suaug C   VD    G.Jauniškis  S.Korobovas   19:21  13:21    V.Jankauskas  A.Viruišis   17  
 34   29 d.  12:00  Suaug C   VD    A.Murnikovas  D.Navikas   21:19  21:19    J.Sadukas  K.Ikamas   20  
 35   29 d.  12:00  Suaug C   MD    R.Žigienė  R.Bielinytė   20:22  21:7  21:10    S.Macijauskaitė  A.Šafranovičiūtė   24  
 36   29 d.  12:00  Suaug B   VD    P.Gečas  V.Salietis   9:21  16:21    L.Vaškevičius  M.Stankevičius   17  
 37   29 d.  12:00  Suaug B   VD    K.Šemeta  D.Čeplinskas   21:18  21:13    R.Kavaliauskas  A.Olšauskas   20  
 38   29 d.  12:00  Suaug B   VD    S.Malakauskas  M.Danys   21:17  21:18    J.Pauliukas  A.Stankevičius   20  
 39   29 d.  12:00  Suaug B   VD    D.Mazėtis  S.Jurkevičius   10:21  13:21    R.Kanapeckas  S.Kanapeckas   17  
 40   29 d.  12:30  Suaug B   MX    M.Danys  B.Rakštytė   21:10  21:16    J.Pauliukas  V.Suško   15  
 41   29 d.  12:30  Suaug B   MX    A.Stankevičius  S.Macijauskaitė   15:21  16:21    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   18  
 42   29 d.  12:30  Suaug B   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   24:22  19:21  19:21    P.Gusev  A.Montvydaitė   36  
 43   29 d.  12:30  Suaug C   MX    A.Borisenko  J.Drobelytė-kondrotė   23:21  10:21  16:21    K.Bužinskis  R.Bužinskienė   27  
 44   29 d.  12:30  Suaug C   MX    A.Andreliūnas  R.Bielinytė   21:18  16:21  15:21    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   28  
 45   29 d.  12:30  Suaug B   VV    M.Danys   21:19  7:21  17:21    P.Gusev   32  
 46   29 d.  12:30  Suaug B   VV    S.Kanapeckas   21:12  21:14    M.Armonas   21  
 47   29 d.  12:30  Suaug B   VV    R.Kondrotas   10:21  15:21    A.Olšauskas   19  
 48   29 d.  13:00  Suaug B   MX    K.Šemeta  A.Pakšytė   21:11  21:15    M.Danys  B.Rakštytė   16  
 49   29 d.  13:00  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   21:13  15:21  17:21    R.Kavaliauskas  M.Šiaučiūnaitė   27  
 50   29 d.  13:00  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  J.Puchova   21:15  21:11    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   16  
 51   29 d.  13:00  Suaug B   MX    P.Gusev  A.Montvydaitė   15:21  13:21    S.Malakauskas  E.Ramanauskaitė   17  
 52   29 d.  13:00  Suaug B   MX    A.Stankevičius  S.Macijauskaitė   22:20  21:18    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   21  
 53   29 d.  13:00  Suaug C   MX    D.Mazėtis  A.Šafranovičiūtė   21:18  21:10    K.Bužinskis  R.Bužinskienė   15  
 54   29 d.  13:00  Suaug C   MX    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   21:14  14:21  21:10    D.Likas  R.Žigienė   27  
 55   29 d.  13:00  Suaug C   MX    A.Borisenko  J.Drobelytė-kondrotė   9:21  8:21    A.Andreliūnas  R.Bielinytė   12  
 56   29 d.  13:30  Suaug B   VV    S.Malakauskas   21:19  18:21  21:18    P.Gusev   33  
 57   29 d.  13:30  Suaug B   VV    S.Kanapeckas   21:7  21:16    A.Olšauskas   19  
 58   29 d.  13:30  Suaug B   VV    M.Armonas   21:15  11:21  14:21    R.Kondrotas   34  
 59   29 d.  13:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  A.Pakšytė   21:18  21:8    R.Kavaliauskas  M.Šiaučiūnaitė   17  
 60   29 d.  13:30  Suaug B   MX    L.Vaškevičius  J.Puchova   21:8  21:12    S.Malakauskas  E.Ramanauskaitė   14  
 61   29 d.  13:30  Suaug B   MX    M.Danys  B.Rakštytė   19:21  17:21    P.Gečas  G.Plečkaitytė   21  
 62   29 d.  13:30  Suaug B   MX    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   21:19  25:27  21:16    P.Gusev  A.Montvydaitė   33  
 63   29 d.  13:30  Suaug B   MX    J.Pauliukas  V.Suško   21:14  21:19    A.Stankevičius  S.Macijauskaitė   16  
 64   29 d.  14:00  Suaug C   MX    D.Mazėtis  A.Šafranovičiūtė   21:12  21:18    A.Grigalauskas  E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   18  
 65   29 d.  14:00  Suaug C   MX    K.Bužinskis  R.Bužinskienė   14:21  10:21    D.Likas  R.Žigienė   15  
 66   29 d.  14:00  Suaug B   VV    S.Malakauskas   17:21  13:21    S.Kanapeckas   16  
 67   29 d.  14:00  Suaug B   VV    P.Gusev   8:21  21:19  18:21    A.Olšauskas   35  
 68   29 d.  14:00  Suaug B   VV    V.Salietis   16:21  21:14  21:13    R.Kondrotas   31  
 69   29 d.  14:30  Suaug B   MX    K.Šemeta  A.Pakšytė   17:21  18:21    L.Vaškevičius  J.Puchova   19  
 70   29 d.  14:30  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  M.Šiaučiūnaitė   21:18  21:19    S.Malakauskas  E.Ramanauskaitė   17  
 71   29 d.  14:30  Suaug B   MX    P.Gečas  G.Plečkaitytė   21:15  17:21  21:15    D.Čeplinskas  R.Ulozaitė   31  
 72   29 d.  14:30  Suaug B   MX    M.Danys  B.Rakštytė   21:14  16:21  21:13    P.Gusev  A.Montvydaitė   26  
72 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.