Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
☼ PBL [SE7.EP5], Data: 2020-02-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Karolis Šemeta 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [48] 13:00    K.Šemeta, A.Pakšytė    
 9   Mindaugas Danys 
 Beata Rakštytė 
    21:11  21:15 [16']    
[40] 12:30    M.Danys, B.Rakštytė      
 8   Jurgis Pauliukas 
 Viktorija Suško 
  21:10  21:16 [15']      
    [59] 13:30    K.Šemeta, A.Pakšytė  
 5   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
      21:18  21:8 [17']  
 P.Gečas, G.Plečkaitytė      
 12       ->      
  [49] 13:00    R.Kavaliauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 13         13:21  21:15  21:17 [27']    
 R.Kavaliauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  ->       1-a vieta
      [69] 14:30    L.Vaškevičius, J.Puchova
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Jelena Puchova 
        21:17  21:18 [19']
 L.Vaškevičius, J.Puchova      
 14       ->      
  [50] 13:00    L.Vaškevičius, J.Puchova    
 11   Andrius Stankevičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
    21:15  21:11 [16']    
[41] 12:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 6   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
  21:15  21:16 [18']      
    [60] 13:30    L.Vaškevičius, J.Puchova  
 7   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:8  21:12 [14']  
[42] 12:30    P.Gusev, A.Montvydaitė      
 10   Pavel Gusev 
 Aušra Montvydaitė 
  22:24  21:19  21:19 [36']      
  [51] 13:00    S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
 15         21:15  21:13 [17']    
 S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė      
 2   Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
  ->    R.Kavaliauskas, M.Šiaučiūnaitė   3-a vieta
      [70] 14:30    R.Kavaliauskas, M.Šiaučiūnaitė
       S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   21:18  21:19 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Danys, B.Rakštytė    
    [61] 13:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė  
     P.Gečas, G.Plečkaitytė   21:19  21:17 [21']   5-a vieta
      [71] 14:30    P.Gečas, G.Plečkaitytė
     D.Čeplinskas, R.Ulozaitė     21:15  17:21  21:15 [31']
    [62] 13:30    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė  
     P.Gusev, A.Montvydaitė   21:19  25:27  21:16 [33']  
         
         
       M.Danys, B.Rakštytė   7-a vieta
      [72] 14:30    M.Danys, B.Rakštytė
       P.Gusev, A.Montvydaitė   21:14  16:21  21:13 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Pauliukas, V.Suško    
   J.Pauliukas, V.Suško   ->    
     J.Pauliukas, V.Suško  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [63] 13:30    J.Pauliukas, V.Suško
        21:14  21:19 [16']
   A.Stankevičius, S.Macijauskaitė    
   A.Stankevičius, S.Macijauskaitė   ->    
    [52] 13:00    A.Stankevičius, S.Macijauskaitė  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė     22:20  21:18 [21']  
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.