Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Panevezys City Open, Data: 2020-02-29, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-29 2020-02-29 2020-02-29  
 1   Andrius Montrimas ,   Elmoras Adakauskas   Dėl 1-4 vietų    
[62] 12:45   K.Vilkevičius, E.Joly-testault    
 8   Kasparas Vilkevičius ,   Ervan Joly-testault    21:8  21:16 [26']    
  [81] 14:05   K.Vilkevičius, E.Joly-testault  
 5   Vaidas Korolkovas ,   Egidijus Karaliūnas      25:23  21:18 [25']  
[63] 13:10   D.Juodsnukis, D.Žilinskas    
 4   Dalius Juodsnukis ,   Deivydas Žilinskas    21:19  21:16 [36']    1-a vieta
    [100] 14:55   M.Kancleris, M.Trybas
 3   Salvijus Stravinskas ,   Gediminas Fridricas        21:14  21:12 [26']
[64] 13:10   S.Stravinskas, G.Fridricas    
 6   Rokas Lesinskas ,   Dominik Tankevič    21:9  21:17 [27']    
  [82] 14:05   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Laimis Fiodorovas ,   Ugnius Mikalauskas      19:21  21:13  21:16 [41']  
[65] 13:10   M.Kancleris, M.Trybas    
 2   Mindaugas Kancleris ,   Mindaugas Trybas    21:14  21:10 [23']    
     
     D.Juodsnukis, D.Žilinskas  3-a vieta
  [101] 14:55   S.Stravinskas, G.Fridricas
   S.Stravinskas, G.Fridricas   21:14  18:21  21:18 [38']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Montrimas, E.Adakauskas    
  [83] 14:05   V.Korolkovas, E.Karaliūnas  
   V.Korolkovas, E.Karaliūnas   21:19  21:19 [27']  5-a vieta
    [102] 14:55   V.Korolkovas, E.Karaliūnas
   R.Lesinskas, D.Tankevič     21:16  25:23 [38']
  [84] 14:05   R.Lesinskas, D.Tankevič  
   L.Fiodorovas, U.Mikalauskas   21:16  21:15 [28']  
       
       
     A.Montrimas, E.Adakauskas  7-a vieta
    [103] 14:55   A.Montrimas, E.Adakauskas
     L.Fiodorovas, U.Mikalauskas   13:21  22:20  21:12 [38']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.