Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Andrius Kordušas 
 Viltė Karalukaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kordušas, V.Karalukaitė      
 16       ->      
  [83] 13:50   A.Sutkus, M.Sutkutė    
 9   Rimvydas Ūsas 
 Giedrė Ūsienė 
    21:18  21:13 [24']    
[65] 13:00   A.Sutkus, M.Sutkutė      
 8   Ailantas Sutkus 
 Milanta Sutkutė 
  21:14  21:10 [20']      
    [104] 15:05   A.Sutkus, M.Sutkutė  
 5   Tadas Jarutis 
 Saulė Mackevičiūtė 
      21:18  21:17 [24']  
[66] 13:00   T.Jarutis, S.Mackevičiūtė      
 12   Edvardas Čyvas 
 Simona Kašinskaitė 
  21:6  21:9 [37']      
  [84] 13:50   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 13   Donatas Jasudavičius 
 Edita Viruišytė 
    15:21  21:14  21:12 [33']    
[67] 13:00   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 4   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  21:18  21:6 [25']       1-a vieta
      [127] 15:55   A.Sutkus, M.Sutkutė
 3   Mantas Breivė 
 Ingrida Savickienė 
        21:9  21:16 [28']
[68] 13:00   M.Breivė, I.Savickienė      
 14   Irmantas Viliūnas 
 Greta Gečaitė 
  21:10  21:16 [25']      
  [85] 13:50   A.Viruišis, I.Ivoškienė    
 11   Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
    21:15  21:19 [25']    
[69] 13:25   A.Viruišis, I.Ivoškienė      
 6   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:16  21:13 [25']      
    [105] 15:05   R.Galvanauskas, R.Bubulienė  
 7   Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
      21:13  16:21  26:24 [43']  
[70] 13:25   S.Noreika, G.Noreikienė      
 10   Saulius Noreika 
 Giedrė Noreikienė 
  21:12  9:21  21:18 [37']      
  [86] 14:15   R.Galvanauskas, R.Bubulienė    
 15         21:10  21:11 [23']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   3-a vieta
      [128] 15:55   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   21:17  21:12 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kordušas, V.Karalukaitė    
    [106] 15:05   A.Kordušas, V.Karalukaitė  
     T.Jarutis, S.Mackevičiūtė   16:21  21:19  21:5 [29']   5-a vieta
      [129] 16:20   A.Kordušas, V.Karalukaitė
     M.Breivė, I.Savickienė     21:12  21:18 [20']
    [107] 15:05   S.Noreika, G.Noreikienė  
     S.Noreika, G.Noreikienė   20:22  22:20  21:18 [35']  
         
         
       T.Jarutis, S.Mackevičiūtė   7-a vieta
      [130] 16:20   T.Jarutis, S.Mackevičiūtė
       M.Breivė, I.Savickienė   21:10  20:22  21:16 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ūsas, G.Ūsienė    
   R.Ūsas, G.Ūsienė   ->    
    [108] 15:05   R.Ūsas, G.Ūsienė  
   E.Čyvas, S.Kašinskaitė     17:21  21:11  21:11 [32']  
  [87] 14:15   D.Jasudavičius, E.Viruišytė    
   D.Jasudavičius, E.Viruišytė   21:11  12:21  21:16 [35']     9-a vieta
      [131] 16:20   R.Ūsas, G.Ūsienė
   I.Viliūnas, G.Gečaitė       13:21  21:13  21:19 [41']
  [88] 14:15   I.Viliūnas, G.Gečaitė    
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   15:21  21:15  21:15 [32']    
    [109] 15:05   I.Viliūnas, G.Gečaitė  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė     21:12  21:10 [19']  
   A.Šadauskas, J.Šadauskienė    
    ->    
         
       D.Jasudavičius, E.Viruišytė   11-a vieta
      [132] 16:20   A.Šadauskas, J.Šadauskienė
       A.Šadauskas, J.Šadauskienė   22:20  21:19 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Čyvas, S.Kašinskaitė  
     E.Čyvas, S.Kašinskaitė   ->   13-a vieta
      [110] 15:05   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:14  21:15 [25']
     M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 105 ... 107 108 
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.