Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Šeimų badmintono turnyras 2020, Data: 2020-03-11, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11 2020-03-11  
 1   Kęstas Supronas 
 Linas Supronas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Supronas, L.Supronas      
 16       ->      
  [159] 17:40   K.Supronas, L.Supronas    
 9   Virgilijus Balaišis 
 Pijus Balaišis 
    19:21  21:17  24:22 [40']    
[147] 17:15   V.Balaišis, P.Balaišis      
 8   Audrius Vilčinskas 
 Gražvydas Vilčinskas 
  21:17  21:13 [31']      
    [173] 18:35   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
 5   Matas Mackevičius 
 Vaidas Mackevičius 
      21:15  17:21  21:18 [33']  
 M.Mackevičius, V.Mackevičius      
 12       ->      
  [160] 17:40   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 13         21:12  21:17 [24']    
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
  ->       1-a vieta
      [185] 19:00   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas
 3   Edmundas Petrošius 
 Tomas Petrošius 
        21:17  22:20 [24']
 E.Petrošius, T.Petrošius      
 14       ->      
  [161] 17:40   E.Petrošius, T.Petrošius    
 11   Mantas Smalskis 
 Arūnas Smalskis 
    11:21  21:15  21:16 [33']    
[148] 17:15   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 6   Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
  21:9  21:18 [24']      
    [174] 18:35   E.Petrošius, T.Petrošius  
 7   Vilimas Šimkus 
 Nedas Šimkus 
      21:17  21:18 [22']  
[149] 17:15   V.Paulauskas, M.Paulauskas      
 10   Valdas Paulauskas 
 Marius Paulauskas 
  16:21  21:13  21:18 [33']      
  [162] 18:05   M.Noreika, S.Noreika    
 15         21:17  21:15 [24']    
 M.Noreika, S.Noreika      
 2   Mamertas Noreika 
 Saulius Noreika 
  ->    K.Supronas, L.Supronas   3-a vieta
      [186] 19:00   K.Supronas, L.Supronas
       M.Noreika, S.Noreika   21:18  21:12 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Balaišis, P.Balaišis    
    [175] 18:35   V.Balaišis, P.Balaišis  
     M.Mackevičius, V.Mackevičius   21:19  21:16 [23']   5-a vieta
      [187] 19:00   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
     Ą.Barkauskas, R.Barkauskas     21:18  21:16 [24']
    [176] 18:35   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas  
     V.Paulauskas, M.Paulauskas   16:21  21:9  21:17 [36']  
         
         
       M.Mackevičius, V.Mackevičius   7-a vieta
      [188] 19:00   M.Mackevičius, V.Mackevičius
       V.Paulauskas, M.Paulauskas   21:18  16:21  21:18 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas    
   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas   ->    
     A.Vilčinskas, G.Vilčinskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [177] 18:35   A.Vilčinskas, G.Vilčinskas
        18:21  22:20  21:16 [41']
   M.Smalskis, A.Smalskis    
   M.Smalskis, A.Smalskis   ->    
    [163] 18:05   M.Smalskis, A.Smalskis  
   V.Šimkus, N.Šimkus     21:17  21:15 [26']  
   V.Šimkus, N.Šimkus    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šimkus, N.Šimkus
       V.Šimkus, N.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.