Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (2 etapas), Data: 2017-10-28, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28 2017-10-28  
 1   Karolis Šemeta 
 Dainius Čeplinskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 K.Šemeta, D.Čeplinskas        
 32       ->        
  [9] 10:25    K.Šemeta, D.Čeplinskas      
 17   Arūnas Daugaravičius 
 Artiom Nikitin 
    21:17  21:16 [16']      
[1] 10:00    A.Mackevič (jr), A.Mackevič        
 16   Andžej Mackevič (jr) 
 Andžej Mackevič 
  21:16  21:18 [17']        
    [22] 10:50    K.Šemeta, D.Čeplinskas    
 9   Jonas Ožalas 
 Rapolas Grigaliūnas 
      21:18  21:15 [23']    
 J.Ožalas, R.Grigaliūnas        
 24       ->        
  [6] 10:00    J.Ožalas, R.Grigaliūnas      
 25         21:12  16:21  21:18 [33']      
 A.Olšauskas, J.Gudonis        
 8   Artūras Olšauskas 
 Justas Gudonis 
  ->        
      [39] 11:40    K.Šemeta, D.Čeplinskas  
 5   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
        21:14  21:19 [19']  
 J.Bartkus, E.Merkevičius        
 28       ->        
  [10] 10:25   V.Venckus, M.Petkevičius      
 21   Vidas Bakanas 
 Agnius Tamošaitis 
    21:16  21:18 [28']      
[2] 10:00   V.Venckus, M.Petkevičius        
 12   Vidas Venckus 
 Mantas Petkevičius 
  21:7  21:15 [22']        
    [23] 10:50    V.Martinkus, A.Stankevičius    
 13   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      21:18  21:16 [21']    
[3] 10:00    D.Juodsnukis, P.Jūras        
 20   Vytautas Trakimas 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  21:9  20:22  21:17 [27']        
  [11] 10:25    V.Martinkus, A.Stankevičius      
 29         17:21  21:17  21:14 [34']      
 V.Martinkus, A.Stankevičius        
 4   Vidas Martinkus 
 Andrius Stankevičius 
  ->         1-a vieta
        [56] 12:30    K.Šemeta, D.Čeplinskas
 3   Giedrius Miestauskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
          21:17  21:18 [19']
 G.Miestauskas, G.Jaugielavičius        
 30       ->        
  [12] 10:25    G.Miestauskas, G.Jaugielavičius      
 19   Edvardas Bardauskas 
 Artūras Nareika 
    21:18  21:15 [17']      
[4] 10:00    E.Bardauskas, A.Nareika        
 14   Tomas Ožalas 
 Valdas Ancuta 
  15:21  21:18  22:20 [26']        
    [24] 10:50    G.Miestauskas, G.Jaugielavičius    
 11   Artūras Jonuškis 
 Rytis Vasiliauskas 
      21:18  21:19 [18']    
 A.Jonuškis, R.Vasiliauskas        
 22       ->        
  [7] 10:00    A.Brazauskas, L.Rousseau      
 27         21:9  21:9 [12']      
 A.Brazauskas, L.Rousseau        
 6   Audrius Brazauskas 
 Lucas Rousseau 
  ->        
      [40] 11:40    G.Miestauskas, G.Jaugielavičius  
 7   Pranciškus Gečas 
 Jurgis Pauliukas 
        21:9  18:21  21:17 [31']  
 P.Gečas, J.Pauliukas        
 26       ->        
  [8] 10:00    P.Gečas, J.Pauliukas      
 23         15:21  21:11  21:19 [27']      
 V.Jonikas, A.Ramanauskas        
 10   Vidmantas Jonikas 
 Andrius Ramanauskas 
  ->        
    [25] 11:15    S.Januška, R.Kavaliauskas    
 15   Tomas Lukoševičius 
 Julius Masaitis 
      21:16  16:21  21:13 [31']    
[5] 10:00    P.Umantas, A.Umantas        
 18   Paulius Umantas 
 Aurelijus Umantas 
  21:12  21:12 [18']      V.Martinkus, A.Stankevičius   3-a vieta
  [15] 10:25    S.Januška, R.Kavaliauskas   [57] 12:55    V.Martinkus, A.Stankevičius
 31         21:15  21:16 [20']    S.Januška, R.Kavaliauskas   21:10  11:21  21:14 [31']
 S.Januška, R.Kavaliauskas        
 2   Steponas Januška 
 Ramūnas Kavaliauskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Ožalas, R.Grigaliūnas    
      [41] 12:05   J.Ožalas, R.Grigaliūnas  
       V.Venckus, M.Petkevičius   22:20  13:21  22:20 [40']   5-a vieta
        [58] 12:55    A.Brazauskas, L.Rousseau
       A.Brazauskas, L.Rousseau     21:11  21:19 [19']
      [42] 12:05    A.Brazauskas, L.Rousseau  
       P.Gečas, J.Pauliukas   21:11  21:11 [15']  
           
           
         V.Venckus, M.Petkevičius   7-a vieta
        [59] 12:55    V.Venckus, M.Petkevičius
         P.Gečas, J.Pauliukas   21:17  22:20 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Mackevič (jr), A.Mackevič      
    [26] 11:15    A.Mackevič (jr), A.Mackevič    
     A.Olšauskas, J.Gudonis   21:16  11:21  21:8 [21']    
      [43] 12:05    D.Juodsnukis, P.Jūras  
     J.Bartkus, E.Merkevičius     21:18  19:21  21:13 [26']  
    [27] 11:15    D.Juodsnukis, P.Jūras    
     D.Juodsnukis, P.Jūras   21:18  21:18 [20']     9-a vieta
        [60] 12:55    P.Umantas, A.Umantas
     E.Bardauskas, A.Nareika       21:8  21:13 [16']
    [28] 11:15    A.Jonuškis, R.Vasiliauskas    
     A.Jonuškis, R.Vasiliauskas   21:16  21:19 [19']    
      [44] 12:05    P.Umantas, A.Umantas  
     V.Jonikas, A.Ramanauskas     21:16  21:8 [18']  
    [29] 11:15    P.Umantas, A.Umantas    
     P.Umantas, A.Umantas   21:7  21:19 [17']    
           
         A.Mackevič (jr), A.Mackevič   11-a vieta
        [61] 12:55    A.Jonuškis, R.Vasiliauskas
         A.Jonuškis, R.Vasiliauskas   13:21  21:13  21:14 [24']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Olšauskas, J.Gudonis    
      [45] 12:05    A.Olšauskas, J.Gudonis  
       J.Bartkus, E.Merkevičius   22:20  21:14 [18']   13-a vieta
        [62] 12:55    A.Olšauskas, J.Gudonis
       E.Bardauskas, A.Nareika     21:12  21:14 [19']
      [46] 12:05    E.Bardauskas, A.Nareika  
       V.Jonikas, A.Ramanauskas   22:20  21:16 [18']  
           
           
         J.Bartkus, E.Merkevičius   15-a vieta
        [63] 12:55   J.Bartkus, E.Merkevičius
    Dėl 17-32 vietos      V.Jonikas, A.Ramanauskas   14:21  21:10  21:15 [29']
         
   A.Daugaravičius, A.Nikitin      
   A.Daugaravičius, A.Nikitin   ->      
     A.Daugaravičius, A.Nikitin    
      ->    
   .      
    ->      
      [30] 11:15    V.Trakimas, Ž.Tamošiūnas  
        19:21  21:17  22:20 [29']  
   V.Bakanas, A.Tamošaitis      
   V.Bakanas, A.Tamošaitis   ->      
    [16] 10:25    V.Trakimas, Ž.Tamošiūnas    
   V.Trakimas, Ž.Tamošiūnas     21:15  22:20 [18']    
   V.Trakimas, Ž.Tamošiūnas      
    ->       17-a vieta
        [47] 12:05    T.Ožalas, V.Ancuta
          25:23  21:19 [20']
   T.Ožalas, V.Ancuta      
   T.Ožalas, V.Ancuta   ->      
     T.Ožalas, V.Ancuta    
      ->    
   .      
    ->      
      [31] 11:15   T.Ožalas, V.Ancuta  
        21:17  17:21  29:27 [35']  
   .      
    ->      
     T.Lukoševičius, J.Masaitis    
   T.Lukoševičius, J.Masaitis     ->    
   T.Lukoševičius, J.Masaitis      
    ->    A.Daugaravičius, A.Nikitin   19-a vieta
        [48] 12:05    A.Daugaravičius, A.Nikitin
         T.Lukoševičius, J.Masaitis   19:21  21:11  21:16 [26']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       V.Bakanas, A.Tamošaitis  
       V.Bakanas, A.Tamošaitis   ->   21-a vieta
         V.Bakanas, A.Tamošaitis
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 82 83 84 85 
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.