Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Karolis Šemeta 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [12] 10:20   K.Šemeta, T.Urbonienė    
 9   Deimantas Čekanauskas 
 Jolanta Lukoic 
    21:16  21:7 [21']    
[1] 10:00   A.Mackevič, M.Antonova      
 8   Andžej Mackevič 
 Margarita Antonova 
  29:27  21:13 [35']      
    [23] 11:10    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Jurgita Bilienė 
      17:21  21:9  21:14 [30']  
[2] 10:00    G.Jaugielavičius, J.Bilienė      
 12   Jonas Bartkus 
 Aurelija Martinkutė 
  21:12  21:14 [17']      
  [13] 10:20    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė    
 13   Paulius Jūras 
 Indrė Semaškienė 
    21:7  21:18 [17']    
[3] 10:00    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
  21:12  21:12 [15']       1-a vieta
      [34] 11:35    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė
 3   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
        16:21  21:10  21:18 [30']
[4] 10:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:14  21:14 [16']      
  [14] 10:20    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 11   Šarūnas Stumbra 
 Dovilė Ruzvaltienė 
    21:13  21:18 [16']    
[5] 10:00    Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė      
 6   Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:9  20:22  21:5 [21']      
    [24] 11:10    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
 7   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:17  21:19 [18']  
[6] 10:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 10   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  21:19  22:20 [22']      
  [15] 10:20    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 15   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:13  21:11 [14']    
[7] 10:00    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  21:10  21:16 [16']    K.Šemeta, T.Urbonienė   3-a vieta
      [35] 11:35    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   13:21  21:10  21:14 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, M.Antonova    
    [25] 11:10    A.Mackevič, M.Antonova  
     G.Jaugielavičius, J.Bilienė   21:14  22:20 [17']   5-a vieta
      [36] 11:35    Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė
     Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė     21:7  21:13 [12']
    [26] 11:10    Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  22:20 [18']  
         
         
       G.Jaugielavičius, J.Bilienė   7-a vieta
      [37] 11:35   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   18:21  22:20  21:10 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Čekanauskas, J.Lukoic    
   D.Čekanauskas, J.Lukoic   ->    
    [27] 11:10    D.Čekanauskas, J.Lukoic  
   J.Bartkus, A.Martinkutė     18:21  21:15  22:20 [30']  
  [16] 10:45   J.Bartkus, A.Martinkutė    
   P.Jūras, I.Semaškienė   21:15  18:21  21:13 [38']     9-a vieta
      [38] 12:00    M.Petkevičius, N.Beketova
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė       21:8  21:12 [14']
  [17] 10:45    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė   13:21  22:20  21:15 [29']    
    [28] 11:10    M.Petkevičius, N.Beketova  
   M.Petkevičius, N.Beketova     21:16  21:17 [21']  
  [18] 10:45    M.Petkevičius, N.Beketova    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   17:21  21:13  21:15 [29']    
         
       J.Bartkus, A.Martinkutė   11-a vieta
      [39] 12:00   J.Bartkus, A.Martinkutė
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   21:0 [8']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Jūras, I.Semaškienė  
     P.Jūras, I.Semaškienė   ->   13-a vieta
      [40] 12:00    V.Venckus, J.Venckuvienė
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė     21:14  14:21  22:20 [28']
    [29] 11:10   V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   21:0 [16']  
         
         
        15-a vieta
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 87 ... 90 91 
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.