Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03  
 1   Arūnas Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Vizgirda, R.Vizgirda      
 16       ->      
  [42] 13:15   A.Vizgirda, R.Vizgirda    
 9   Tadas Jarutis 
 Vaidas Turolevičius 
    27:25  21:17 [27']    
[30] 12:25   M.Dobilas, R.Giedraitis      
 8   Mindaugas Dobilas 
 Robertas Giedraitis 
  21:16  21:15 [26']      
    [56] 15:00   A.Vizgirda, R.Vizgirda  
 5   Darius Kairys 
 Marius Brazauskas 
      15:21  21:14  21:14 [29']  
[31] 12:25   T.Krištaponis, H.Nevidauskas      
 12   Tauras Krištaponis 
 Haroldas Nevidauskas 
  21:15  21:18 [29']      
  [43] 13:45   T.Krištaponis, H.Nevidauskas    
 13         21:14  21:15 [22']    
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 4   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  ->       1-a vieta
      [70] 16:20   J.Adomaitis, G.Siva
 3   Juozas Adomaitis 
 Gobinath Siva 
        21:19  21:18 [26']
 J.Adomaitis, G.Siva      
 14       ->      
  [44] 13:45   J.Adomaitis, G.Siva    
 11   Tadas Dargis 
 Tomas Raulinavičius 
    21:11  21:10 [20']    
[32] 12:25   Ž.Ramonas, V.Šimkus      
 6   Žanas Ramonas 
 Vilimas Šimkus 
  21:12  17:21  21:17 [38']      
    [57] 15:00   J.Adomaitis, G.Siva  
 7   Marius Paulauskas 
 Robertas Poškus 
      21:14  21:16 [22']  
[33] 12:25   M.Paulauskas, R.Poškus      
 10   Adomas Kovarskas 
 Benas Šemeta 
  21:13  22:20 [22']      
  [45] 13:45   M.Paulauskas, R.Poškus    
 15         21:19  21:13 [19']    
 E.Peleckis, M.Augustaitis      
 2   Egidijus Peleckis 
 Marius Augustaitis 
  ->    T.Krištaponis, H.Nevidauskas   3-a vieta
      [71] 16:20   T.Krištaponis, H.Nevidauskas
       M.Paulauskas, R.Poškus   12:21  21:19  21:15 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dobilas, R.Giedraitis    
    [58] 15:00   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
     A.Rimkus, A.Vilčinskas   21:19  14:21  21:16 [31']   5-a vieta
      [72] 16:20   A.Rimkus, A.Vilčinskas
     Ž.Ramonas, V.Šimkus     21:14  22:20 [19']
    [59] 15:00   Ž.Ramonas, V.Šimkus  
     E.Peleckis, M.Augustaitis   22:20  15:21  21:17 [30']  
         
         
       M.Dobilas, R.Giedraitis   7-a vieta
      [73] 16:20   M.Dobilas, R.Giedraitis
       E.Peleckis, M.Augustaitis   21:18  14:21  21:18 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Jarutis, V.Turolevičius    
   T.Jarutis, V.Turolevičius   ->    
    [46] 13:45   D.Kairys, M.Brazauskas  
   D.Kairys, M.Brazauskas     21:14  21:18 [20']  
   D.Kairys, M.Brazauskas    
    ->     9-a vieta
      [60] 15:00   D.Kairys, M.Brazauskas
        22:20  21:19 [23']
   T.Dargis, T.Raulinavičius    
   T.Dargis, T.Raulinavičius   ->    
    [47] 13:45   T.Dargis, T.Raulinavičius  
   A.Kovarskas, B.Šemeta     21:11  13:21  21:17 [31']  
   A.Kovarskas, B.Šemeta    
    ->    
         
       T.Jarutis, V.Turolevičius   11-a vieta
      [61] 15:00   T.Jarutis, V.Turolevičius
       A.Kovarskas, B.Šemeta   21:13  21:19 [80']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.