Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1  Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 16       ->      
  [14] 10:20   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė    
 9  Simas Malakauskas 
 Eglė Ramanauskaitė 
    21:11  18:21  21:7 [29']    
[1] 10:00   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė      
 8  Tomas Tiškus 
 Rasa Radžiūnaitė 
  21:19  14:21  21:7 [32']      
    [27] 10:45   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė  
 5  Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
      19:21  21:7  21:16 [35']  
[2] 10:00   V.Stončius, J.Kazakauskaitė      
 12  Valentas Stončius 
 Justė Kazakauskaitė 
  21:18  21:16 [24']      
  [15] 10:20   A.Morkūnas, R.Ambrasienė    
 13  Jovitas Gatelis 
 Vaida Žitlinskaitė 
    19:21  22:20  21:12 [31']    
[3] 10:00   A.Morkūnas, R.Ambrasienė      
 4  Arūnas Morkūnas 
 Rasa Ambrasienė 
  21:12  18:21  21:18 [39']       1-a vieta
      [41] 11:35   T.Tiškus, R.Radžiūnaitė
 3  Andžej Mackevič (jr) 
 Vitalija Movšovič 
        21:16  21:19 [27']
[4] 10:00   A.Mackevič (jr), V.Movšovič      
 14  Saulius Eibukas 
 Eglė Markelytė 
  21:19  21:4 [22']      
  [16] 10:20   A.Mackevič (jr), V.Movšovič    
 11  Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
    23:21  21:16 [28']    
[5] 10:00   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė      
 6  Artūras Jachontovas 
 Salvinija Tarvydaitė 
  21:16  21:19 [23']      
    [28] 10:45   A.Mackevič (jr), V.Movšovič  
 7  Marijus Stankevičius 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
      21:14  21:13 [24']  
[6] 10:00   D.Rumšys, J.Treinytė      
 10  Donatas Rumšys 
 Jolanta Treinytė 
  21:12  21:15 [21']      
  [17] 10:20   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 15         24:22  21:9 [5']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2  Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    A.Morkūnas, R.Ambrasienė   3-a vieta
      [42] 11:35   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   21:14  21:19 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
    [29] 11:10   V.Stončius, J.Kazakauskaitė  
     V.Stončius, J.Kazakauskaitė   21:0   5-a vieta
      [43] 11:35   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė
     A.Jachontovas, S.Tarvydaitė     21:17  21:17 [20']
    [30] 11:10   A.Jachontovas, S.Tarvydaitė  
     D.Rumšys, J.Treinytė   24:22  24:22 [26']  
         
         
       A.Brazauskas, N.Brazauskienė   7-a vieta
      [44] 11:35   D.Rumšys, J.Treinytė
       D.Rumšys, J.Treinytė   21:1
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė    
   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė   ->    
    [31] 11:10   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė  
   M.Povilaitis, V.Suško     21:14  14:21  21:13 [34']  
  [18] 10:20   M.Povilaitis, V.Suško    
   J.Gatelis, V.Žitlinskaitė   22:20  15:21  21:13 [28']     9-a vieta
      [45] 11:35   S.Malakauskas, E.Ramanauskaitė
   S.Eibukas, E.Markelytė       21:19  21:15 [26']
  [19] 10:20   K.Jucys, B.Baranauskaitė    
   K.Jucys, B.Baranauskaitė   12:21  21:17  21:8 [35']    
    [32] 11:10   K.Jucys, B.Baranauskaitė  
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė     21:10  22:20 [23']  
   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė    
    ->    
         
       M.Povilaitis, V.Suško   11-a vieta
      [46] 11:35   M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė
       M.Stankevičius, J.Živatkauskaitė   18:21  21:18  21:19 [35']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Gatelis, V.Žitlinskaitė  
     J.Gatelis, V.Žitlinskaitė   ->   13-a vieta
      [33] 11:10   J.Gatelis, V.Žitlinskaitė
     S.Eibukas, E.Markelytė     21:19  21:16 [21']
     S.Eibukas, E.Markelytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 108 109 
Kauno Grand Prix 2009 (8 turas)
2009-10-03 10:00 2009-10-03 20:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (Cs grupė)
2009-09-27 10:00 2009-09-27 18:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
5-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-09-26 10:00 2009-09-26 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
K.Žilio atminimo turnyras
2009-09-13 11:00 2009-09-13 16:00
Kretinga
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (7 turas)
2009-09-12 10:00 2009-09-12 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - 2009
2009-09-05 15:20 2009-09-06 13:30
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Iki sezoninis badmintono turnyras Vilniuje
2009-08-16 11:00 2009-08-16 17:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (6 turas)
2009-06-28 10:00 2009-06-28 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynės
2009-06-27 09:00 2009-06-27 19:45
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo aka ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (A ir B grupės)
2009-06-20 12:00 2009-06-21 14:00
Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.