Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams'', Data: 2008-03-01, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17 B, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gita Venckutė  
21
15
21
5
21
12
21
14
21
10
21
11
21
11
21
7
21
3
21
4
210/92
118
5
1
2 Gerda Levickytė  
15
21
5
21
5
21
17
21
21
14
21
16
21
14
21
19
21
2
21
2
168/151
17
3
3
3 Monika Juškytė  
12
21
14
21
21
5
21
17
21
3
21
18
21
10
27
25
21
7
21
6
200/133
67
4
2
4 Kristina Žalandauskaitė  
10
21
11
21
14
21
16
21
3
21
18
21
21
14
18
21
17
21
21
8
21
5
170/195
-25
1
5
5 Loreta Bagdonaitė  
11
21
7
21
14
21
19
21
10
21
25
27
14
21
21
18
21
17
21
5
21
11
184/204
-20
2
4
6 Dominyka Rimkutė  
3
21
4
21
2
21
2
21
7
21
6
21
8
21
5
21
5
21
11
21
53/210
-157
0
6

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laura Daunytė  
17
21
10
21
21
12
21
11
21
11
21
4
21
10
21
9
21
8
21
7
195/114
81
4
2
2 Gintarė Bilvardaitė  
21
17
21
10
21
8
21
17
21
10
21
4
21
15
21
10
21
2
21
1
210/94
116
5
1
3 Gabrielė Janušonytė  
12
21
11
21
8
21
17
21
21
6
21
3
19
21
21
16
21
16
21
14
21
14
193/174
19
3
3
4 Eglė Zavadskytė  
11
21
4
21
10
21
4
21
6
21
3
21
9
21
1
21
13
21
21
18
21
19
103/226
-123
1
5
5 Gabrielė Gečaitė  
10
21
9
21
15
21
10
21
21
19
16
21
16
21
21
9
21
1
21
9
21
19
181/183
-2
2
4
6 Karolina Šadbaraitė  
8
21
7
21
2
21
1
21
14
21
14
21
21
13
18
21
19
21
9
21
19
21
132/223
-91
0
6



 
   1-a vieta
 1    Gita Venckutė  
 G.Venckutė
 4    Gintarė Bilvardaitė   21:18  24:22
   



 
   3-a vieta
 2    Laura Daunytė  
 M.Juškytė
 5    Monika Juškytė   21:12  21:11
   



 
   5-a vieta
 3    Gerda Levickytė  
 G.Janušonytė
 6    Gabrielė Janušonytė   21:14  15:21  21:13
   



 
   7-a vieta
 9    Loreta Bagdonaitė  
 L.Bagdonaitė
 10  Gabrielė Gečaitė   21:14  12:21  21:18
   



 
   9-a vieta
 7    Kristina Žalandauskaitė  
 K.Žalandauskaitė
 8    Eglė Zavadskytė   21:7  21:13
   



 
   11-a vieta
 11  Dominyka Rimkutė  
 K.Šadbaraitė
 12  Karolina Šadbaraitė   21:16  21:13
   



 
   13-a vieta
       
        
   



 
   15-a vieta
       
        
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.