Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas, Data: 2008-03-29, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
   T.Liorančas      
 17   Mindaugas Jonušys      21:4  21:5      
 D.Katauskas        
 16   Dovydas Katauskas    21:19  21:11        
     T.Liorančas    
 9   Petras Bartušis        21:8  21:13    
 P.Bartušis        
 24       ->        
   G.Bernotas      
 25         21:19  21:7      
 G.Bernotas        
 8   Gytis Bernotas    ->        
       T.Liorančas  
 5   Lukas Genutis          21:17  21:19  
 L.Genutis        
 28       ->        
   L.Genutis      
 21         21:2  21:4      
 Š.Lobinas        
 12   Šarūnas Lobinas    ->        
     L.Genutis    
 13   Algimantas Plytnikas        21:17  15:21  21:16    
 A.Plytnikas        
 20       ->        
   A.Plytnikas      
 29         16:21  21:14  21:14      
 L.Kontrimas        
 4   Lukas Kontrimas    ->         1-a vieta
         L.Rimkus
 3   Laurynas Sparnauskis            23:21  21:16
 L.Sparnauskis        
 30       ->        
   L.Sparnauskis      
 19         21:4  21:2      
 R.Benetis        
 14   Rimvydas Benetis    ->        
     L.Sparnauskis    
 11   Lukas Kavaliauskas        21:14  21:7    
 L.Kavaliauskas        
 22       ->        
   M.Golubevas      
 27         21:6  21:5      
 M.Golubevas        
 6   Michailas Golubevas    ->        
       L.Rimkus  
 7   Nedas Bičkovas          21:9  21:6  
 N.Bičkovas        
 26       ->        
   N.Bičkovas      
 23         21:5  21:5      
 D.Juškys        
 10   Dominykas Juškys    ->        
     L.Rimkus    
 15   Tomas Vaškevičius        21:7  21:8    
 T.Vaškevičius        
 18   Martynas Gaidjurgis    21:6  21:6      L.Genutis   3-a vieta
   L.Rimkus    L.Sparnauskis
 31         21:9  21:4    L.Sparnauskis   20:22  21:15  25:23
 L.Rimkus        
 2   Lukas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Bernotas    
       A.Plytnikas  
       A.Plytnikas   21:8  21:8   5-a vieta
         A.Plytnikas
       M.Golubevas     21:12  21:15
       M.Golubevas  
       N.Bičkovas   21:18  21:14  
           
           
         G.Bernotas   7-a vieta
         G.Bernotas
         N.Bičkovas   21:10  13:21  21:18
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Katauskas      
     P.Bartušis    
     P.Bartušis   21:4  21:6    
       L.Kontrimas  
     Š.Lobinas     21:12  21:11  
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   21:10  21:4     9-a vieta
         L.Kontrimas
     R.Benetis       21:19  21:11
     L.Kavaliauskas    
     L.Kavaliauskas   21:7  21:14    
       T.Vaškevičius  
     D.Juškys     21:7  21:13  
     T.Vaškevičius    
     T.Vaškevičius   21:15  21:7    
           
         P.Bartušis   11-a vieta
         L.Kavaliauskas
         L.Kavaliauskas     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Katauskas    
       D.Katauskas  
       Š.Lobinas   21:12  8:21  21:18   13-a vieta
         D.Juškys
       R.Benetis     21:8  21:14
       D.Juškys  
       D.Juškys   18:21  21:19  21:13  
           
           
         Š.Lobinas   15-a vieta
         Š.Lobinas
    Dėl 17-32 vietos      R.Benetis   21:14  12:21  21:9
         
   M.Jonušys      
   M.Jonušys   ->      
     M.Jonušys    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Jonušys  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         M.Gaidjurgis
          21:15  21:12
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Gaidjurgis  
        ->  
   .      
    ->      
     M.Gaidjurgis    
   M.Gaidjurgis     ->    
   M.Gaidjurgis      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.