Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas, Data: 2008-03-29, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 16       ->      
   T.Liorančas, R.Ričkutė    
 9   Lukas Kavaliauskas 
 Loreta Bagdonaitė 
    21:7  21:7    
 Š.Lobinas, G.Bilvardaitė      
 8   Šarūnas Lobinas 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:18  21:14      
     T.Liorančas, R.Ričkutė  
 5   Lukas Genutis 
 Gintarė Katauskytė 
      21:17  21:15  
 L.Genutis, G.Katauskytė      
 12       ->      
   L.Genutis, G.Katauskytė    
 13         21:4  21:8    
 G.Bernotas, G.Krivonosovaitė      
 4   Gytis Bernotas 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->       1-a vieta
       L.Rimkus, G.Gečaitė
 3   Laurynas Sparnauskis 
 Agnė Prišmantaitė 
        21:17  21:18
 L.Sparnauskis, A.Prišmantaitė      
 14       ->      
   N.Bičkovas, G.Janušonytė    
 11           B/Ž    
 N.Bičkovas, G.Janušonytė      
 6   Nedas Bičkovas 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->      
     L.Rimkus, G.Gečaitė  
 7   Dominykas Juškys 
 Gabrielė Gečaitė 
      21:5  21:8  
 D.Juškys, G.Gečaitė      
 10   Dovydas Katauskas 
 Karolina Šadbaraitė 
  21:15  21:11      
   L.Rimkus, G.Gečaitė    
 15         21:3  21:8    
 L.Rimkus, G.Gečaitė      
 2   Lukas Rimkus 
 Gintarė Gečaitė 
  ->    L.Genutis, G.Katauskytė   3-a vieta
       L.Genutis, G.Katauskytė
       N.Bičkovas, G.Janušonytė   21:6  21:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Š.Lobinas, G.Bilvardaitė    
     G.Bernotas, G.Krivonosovaitė  
     G.Bernotas, G.Krivonosovaitė   21:5  21:7   5-a vieta
       G.Bernotas, G.Krivonosovaitė
     L.Sparnauskis, A.Prišmantaitė     21:10  21:9
     D.Juškys, G.Gečaitė  
     D.Juškys, G.Gečaitė     B/Ž  
         
         
       Š.Lobinas, G.Bilvardaitė   7-a vieta
       Š.Lobinas, G.Bilvardaitė
       L.Sparnauskis, A.Prišmantaitė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Kavaliauskas, L.Bagdonaitė    
   L.Kavaliauskas, L.Bagdonaitė   ->    
     L.Kavaliauskas, L.Bagdonaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Katauskas, K.Šadbaraitė
          B/Ž
   .    
    ->    
     D.Katauskas, K.Šadbaraitė  
   D.Katauskas, K.Šadbaraitė     ->  
   D.Katauskas, K.Šadbaraitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.