Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2008-04-12, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės g. 27a  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
[1]  T.Liorančas        
 32       ->        
  [25]  T.Liorančas      
 17   Paulius Ivanauskas      21:13  21:7 [18']      
[2]  P.Ivanauskas        
 16   Rimvydas Benetis    21:7  21:14 [15']        
    [49]  T.Liorančas    
 9   Edgaras Gusarovas        21:11  21:4 [18']    
[3]  E.Gusarovas        
 24       ->        
  [26]  K.Kalninš      
 25         21:11  21:10 [17']      
[4]  K.Kalninš        
 8   Kristaps Kalninš    ->        
       T.Liorančas  
 5   Edgars Strads          21:8  21:8 [23']  
[5]  E.Strads        
 28       ->        
  [27]  E.Strads      
 21         21:6  21:7 [18']      
[6]  M.Gaidjurgis        
 12   Martynas Gaidjurgis    ->        
    [50]  E.Strads    
 13   Ernestas Žalandauskas        21:10  18:21  21:16 [30']    
[7]  E.Žalandauskas        
 20       ->        
  [28]  N.Bičkovas      
 29         21:6  21:2 [13']      
[8]  N.Bičkovas        
 4   Nedas Bičkovas    ->         1-a vieta
         T.Liorančas
 3   Laurynas Sparnauskis            23:21  21:19 [27']
[9]  L.Sparnauskis        
 30       ->        
  [29]  L.Sparnauskis      
 19   Karolis Reimeris      21:5  21:8      
[10]  D.Katauskas        
 14   Dovydas Katauskas    21:9  21:3 [12']        
    [51]  L.Sparnauskis    
 11   Andrius Partaukas        21:15  10:21  21:15 [32']    
[11]  A.Partaukas        
 22       ->        
  [30]  P.Bartušis      
 27         21:5  21:11 [12']      
[12]  P.Bartušis        
 6   Petras Bartušis    ->        
       L.Rimkus  
 7   Deividas Dzenys          21:12  21:10 [23']  
[13]  D.Dzenys        
 26       ->        
  [31]  L.Kavaliauskas      
 23         21:15  21:19 [30']      
[14]  L.Kavaliauskas        
 10   Lukas Kavaliauskas    ->        
    [52]  L.Rimkus    
 15   Justas Pupius        21:5  21:4 [18']    
[15]  J.Pupius        
 18   Titas Kvederys    21:11  21:6 [13']      E.Strads   3-a vieta
  [32]  L.Rimkus    L.Sparnauskis
 31         21:1  21:2 [14']    L.Sparnauskis   21:11  21:13 [22']
[16]  L.Rimkus        
 2   Lukas Rimkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Kalninš    
       N.Bičkovas  
       N.Bičkovas   21:10  21:13 [19']   5-a vieta
         N.Bičkovas
       P.Bartušis     21:11  21:9 [18']
       P.Bartušis  
       L.Kavaliauskas   21:10  21:18 [20']  
           
           
         K.Kalninš   7-a vieta
         K.Kalninš
         L.Kavaliauskas   19:21  21:9  21:13 [40']
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Ivanauskas      
    [53]  P.Ivanauskas    
     E.Gusarovas   21:10  21:17 [21']    
       P.Ivanauskas  
     M.Gaidjurgis     21:7  21:11 [17']  
    [54]  M.Gaidjurgis    
     E.Žalandauskas   18:21  21:11  21:9 [16']     9-a vieta
         P.Ivanauskas
     D.Katauskas       21:19  21:16 [21']
    [55]  A.Partaukas    
     A.Partaukas   16:21  21:10  21:6 [27']    
       D.Dzenys  
     D.Dzenys     21:12  21:19 [25']  
    [56]  D.Dzenys    
     J.Pupius   21:6  21:15 [18']    
           
         M.Gaidjurgis   11-a vieta
         A.Partaukas
         A.Partaukas   13:21  21:18  21:13 [30']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Gusarovas    
       E.Gusarovas  
       E.Žalandauskas   21:14  22:20 [23']   13-a vieta
         E.Gusarovas
       D.Katauskas     21:13  21:6 [20']
       D.Katauskas  
       J.Pupius   21:10  21:11 [16']  
           
           
         E.Žalandauskas   15-a vieta
         E.Žalandauskas
    Dėl 17-32 vietos      J.Pupius   18:21  21:18  21:17 [30']
         
  [33]  R.Benetis      
   R.Benetis   ->      
    [57]  R.Benetis    
      ->    
  [34]  .      
    ->      
       R.Benetis  
        ->  
  [35]  .      
    ->      
    [58]  .    
      ->    
  [36]  .      
    ->       17-a vieta
         R.Benetis
          21:5  21:18 [24']
  [37]  K.Reimeris      
   K.Reimeris   ->      
    [59]  K.Reimeris    
      ->    
  [38]  .      
    ->      
       K.Reimeris  
        21:10  21:11 [13']  
  [39]  .      
    ->      
    [60]  T.Kvederys    
   T.Kvederys     ->    
  [40]  T.Kvederys      
    ->     19-a vieta
         T.Kvederys
         T.Kvederys   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
    [61]    
      ->    
       
        ->  
    [62]    
      ->     25-a vieta
       
          ->
    [63]    
      ->    
       
        ->  
    [64]    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.