Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2008-04-12, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", Gaurės g. 27a  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 16       ->      
   P.Bartušis, A.Meirytė    
 9   Lukas Genutis 
 Gintarė Gečaitė 
    21:5  21:8 [15']    
 I.Reznikas, D.Bortnikaitė      
 8   Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  21:19  15:21  21:18      
     P.Bartušis, A.Meirytė  
 5   Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
      21:5  21:19 [14']  
 L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė      
 12   Kristaps Kalninš 
 Jekaterina Romanova 
  21:9  21:8      
   T.Liorančas, R.Ričkutė    
 13         21:16  21:10 [16']    
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 4   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  ->       1-a vieta
       P.Bartušis, A.Meirytė
 3   Martynas Atkočaitis 
 Anna Pušakova 
        21:18  21:8 [44']
 M.Atkočaitis, A.Pušakova      
 14       ->      
   M.Atkočaitis, A.Pušakova    
 11   Tomas Vaškevičius 
 Ieva Gaidė 
    21:19  21:12 [18']    
 L.Sparnauskis, A.Arnicane      
 6   Laurynas Sparnauskis 
 Amanda Arnicane 
  21:4  21:14      
     L.Rimkus, I.Pope  
 7   Edgars Strads 
 Ieva Eglite 
      21:11  21:10 [20']  
 E.Strads, I.Eglite      
 10   Gytis Bernotas 
 Monika Juškytė 
  21:18  29:27      
   L.Rimkus, I.Pope    
 15         21:7  21:1 [15']    
 L.Rimkus, I.Pope      
 2   Lukas Rimkus 
 Ieva Pope 
  ->    T.Liorančas, R.Ričkutė   3-a vieta
       T.Liorančas, R.Ričkutė
       M.Atkočaitis, A.Pušakova   21:12  21:16 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Reznikas, D.Bortnikaitė    
     L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė  
     L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   21:15  21:11 [20']   5-a vieta
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė
     L.Sparnauskis, A.Arnicane     21:19  23:21 [28']
     L.Sparnauskis, A.Arnicane  
     E.Strads, I.Eglite   21:17  21:11 [19']  
         
         
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė   7-a vieta
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė
       E.Strads, I.Eglite   21:15  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Genutis, G.Gečaitė    
   L.Genutis, G.Gečaitė   ->    
     L.Genutis, G.Gečaitė  
   K.Kalninš, J.Romanova     21:17  21:13 [20']  
   K.Kalninš, J.Romanova    
    ->     9-a vieta
       L.Genutis, G.Gečaitė
        21:10  18:21  21:9 [22']
   T.Vaškevičius, I.Gaidė    
   T.Vaškevičius, I.Gaidė   ->    
     G.Bernotas, M.Juškytė  
   G.Bernotas, M.Juškytė     21:9  21:4 [19']  
   G.Bernotas, M.Juškytė    
    ->    
         
       K.Kalninš, J.Romanova   11-a vieta
       K.Kalninš, J.Romanova
       T.Vaškevičius, I.Gaidė   20:22  23:21  21:13 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.