Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-04-26, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   G.Voitechovskaja    
 9   Justina Tvaskaitė      21:5  21:8 [16']    
 J.Tvaskaitė      
 8   Agnė Kupliauskaitė    21:19  21:19 [25']      
     G.Voitechovskaja  
 5   Erika Noreikaitė        21:11  21:13 [26']  
 E.Noreikaitė      
 12   Gintarė Katauskytė    21:9  21:12 [18']      
   E.Liočaitė    
 13   Gita Venckutė      8:21  21:13  21:17 [34']    
 E.Liočaitė      
 4   Emilija Liočaitė    21:2  21:9 [14']       1-a vieta
       G.Voitechovskaja
 3   Ieva Linkutė          21:9  21:9 [21']
 I.Linkutė      
 14       ->      
   I.Linkutė    
 11   Dominyka Bortnikaitė      21:19  21:13 [30']    
 G.Liorančaitė      
 6   Giedrė Liorančaitė    21:3  21:10 [19']      
     I.Starevičiutė  
 7   Amanda Meirytė        21:16  18:21  21:12 [41']  
 A.Meirytė      
 10   Gintarė Gečaitė    21:6  21:5 [15']      
   I.Starevičiutė    
 15         21:18  21:11 [24']    
 I.Starevičiutė      
 2   Indrė Starevičiutė    ->    E.Liočaitė   3-a vieta
       I.Linkutė
       I.Linkutė   16:21  21:13  21:17 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Tvaskaitė    
     E.Noreikaitė  
     E.Noreikaitė   21:8  21:5 [16']   5-a vieta
       E.Noreikaitė
     G.Liorančaitė     21:13  21:8 [22']
     G.Liorančaitė  
     A.Meirytė   27:25  21:12 [34']  
         
         
       J.Tvaskaitė   7-a vieta
       A.Meirytė
       A.Meirytė   21:3  21:5 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kupliauskaitė    
   A.Kupliauskaitė   ->    
     G.Katauskytė  
   G.Katauskytė     21:9  23:21 [21']  
   G.Katauskytė    
   G.Venckutė   21:4  21:7 [17']     9-a vieta
       G.Katauskytė
        15:21  21:14  21:17 [33']
   D.Bortnikaitė    
   D.Bortnikaitė   ->    
     D.Bortnikaitė  
   G.Gečaitė     21:11  21:14 [22']  
   G.Gečaitė    
    ->    
         
       A.Kupliauskaitė   11-a vieta
       A.Kupliauskaitė
       G.Gečaitė   21:15  21:10 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Venckutė  
     G.Venckutė   ->   13-a vieta
       G.Venckutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.